Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ospravedlnenie a zároveň žiadosť o unban


13.3.2022 22:37

Dobrý Večer, všetkým

 

Chcel by som sa ospravedlnil celej komunite za moju aroganciu a za vulgarizmus, ktorý som tu včera produkoval. Hlavne sa chcem ospravedlniť @Lexikonn. Nakoľko on včera bol pohode a ja som sa k nemu správal arogantne. Ale na moju obhajobu by som chcel povedal.

Včera počas raných hodín mi bol udelení ban dá sa povedať nepravom od @Dzardys. Nakoľko som okrádal nejaké kamióny a potom som si chcel spraviť nejaký klip na yt, lebo veľmi sa mi zapáčila tvorba @Lexikonn. Ale nakoľko to video bolo dlhé tak som to zoztryhal na tie najlepšie časti, a to je kropenie. Ale z adminteamu si všimli moje video a mysleli si, že som len tak začal strieľať. Trochu sa im ani nečudujem, že mi hneď dali ban, keď sa pozreli na moju históriu. Ale mohli sa ma prvé spýtať. Takže včera som nehral cely deň dá sa povedať, lebo som riešil unban. Večer som dostal unban už som sa tešil, že si pôjdem zarp išli sme aj z mojim kamarátom @sqmal RP a zrazu dostal ban on za NonRP driving a hneď potom a ja. Viem, že ma to neospravedlňuje, že mám byt toxic a neviem, čo, ale kto by na mojom mieste nebol podráždený? Keď cely deň vybavujete unban, lebo ste dostali ban nepravom idete RP a hneď ban za NonRP driving, ako nehovorím, že som ten dostal nepravom dostal som ho pravom, ale myslím si, že až na 10 h to nemuselo byt, ale to už je na uvážení admina @Lexikonn. Takže hneď, ako som dostal ďalší ban som bol dosť podráždený takže som vypisoval nejaké veci, ktoré som ani nemyslel vážne. Takže ešte raz by som sa chcel ospravedlniť celej komunite a zároveň @Lexikonn. Touto cestou by som chcel pozidat o unban alebo aspoň skrátenie trestu.

S pozdravom $šaňkø

 

 

15.3.2022 18:22
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~18

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024