Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[AUKCE] - BMW 530i


15.3.2022 20:25

Dobrý den, rozhodl jsem se prodat své vozidlo BMW 530i. Auto stojí na místě a myslím si že je to škoda, proto jsem se rozhodl poslat ho k novému majiteli. O vozidlo bylo vždy skvěle pečováno. Na autě je nově dělaný lak černé barvy, vůz má původní béžový interiér s dřevěnými doplňky. Motor funguje krásně a běží jak má. Auto je kompletně v sérii a je na něm dodělávaný pouze tint.

KONTAKT:
Tel.: 329 808
S-Mail: malcolm.johnson@post.ic

Vyvolávací cena aukce je 50.000,- . Minimální příhoz je 10.000,-.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nabídky pište podle předlohy : 

Jméno a příjmení :

Kontakt : 

Nabídka : 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Johnson

 

eplik

Hráč

35
15.3.2022 20:34

Jméno: Mikuláš Bílek

Kontakt: 467954

Nabídka: 60,000 kč

Jacko88

Hráč

41
15.3.2022 23:24

Jméno: Luca Tomasino

Kontakt: luca.tomasino@post.ic

Nabídka: 60.050Kč

16.3.2022 13:27, naposledy upraveno 16.3.2022 13:28 uživatelem MarcusAnderson

Vážený pane Tomasino,

jelikož jste poslední přihazujíci, vyhrávate tuto aukci. Brzy Vás budu kontaktovat abychom se mohli domluvit na vyřešení záležitostí skrze prodej vozu.

S pozdravem Johnson

 

@Jacko88


Powered by LeoSight IFS
LT~31

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo