Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban @Lexikonn


weqsiik

Hráč

16
16.3.2022 14:13, naposledy upraveno 17.3.2022 14:20 uživatelem weqsiik

Perma-Ban

-weqsiik .... Důvod : Bugovaní peněz.
-Ban udělil : @Lexikonn


- Ve dne : 12.3. 2022

Pojem "Fast Travel" Řeknu vám oč jde, Nastavíte si park kde-koliv chcete nesmí to být v intu poté si dáte /glue na vozidlo respawnete vozidlo a napíšete znova /glue a portne vás to na to vozidlo na který ste si dali /glue.

Co kámoše napadlo?. : "Dáme si park u výkupu zbraní zajedeme do prodeje naložíme si zbraně dáme glue a respawnem si to ez money" .
- Tohle jsem já udělal asi 3krát poté jsme viděli PSA přestali jsme vozit a nechali jsme toho.
(Tímto nechci někoho nabádat aby v tom pokračoval!!)
- |GM| Anxii se nejspíše nudil a koukal do log-systému a zjistil že si takto bugujeme peníze.
- |GA| Lexikonn si mě asi kolem 23:15 portnul do tzv. "Helper Lounge" a tam mě samozřejmě vyslíchal .

Krom pojmu : "Fast Travel" naše celá frakce využívala respawn vozidel kvůli opravám a benzínu (ale to |GA| Lexikonna moc nezajímalo šlo mu o náš "Fast Travel")

Omluva a Zpytování mého svědomí.

-Ban jsem na 150% dostal právem, Jsem si vědom co jsem provedl a celkově Zpytuji své svědomí

Taktéž bych řekl že jsem ten "Fast Travel" moc nevyužil.

I jsem docela čekal že budu brzo potrestán .

-Tímto se chci celému AT + Lidem na RP serveru = SKIMO RP chtěl velmi srdečně omluvit.

Je to sice teprve pár dní ale už se mi po Skimu velmi stýská.

Co bych ocenil?

Že se admin Anxii ve svém volném času koukal do log-systému a objevil jak dva "Tupci" využívají Bugu.


Doufám že mi |GA| Lexikonn udělí milost a zkrátí mi trest ( Při nejlepším dal UB )

- Předem děkuji za přečtení mé žádosti o UB.

-weqsiik

19.3.2022 22:03
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~27