Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

unban nebo zkracení banu


zelezoCZRP

Hráč

1
16.3.2022 15:20

takže včera jsem chtěl unést týpka ale mířil jsem na něj a on si sedl na mojí motorku a proste odjel pak jsem mu napsal do /pm že to mam natočene a on tak za 4  5 minut se teda vrátil a řekl že to do erpí se mnou tak jsem ho dovezl za chatu a tam mu vzal mobil vysilačku penize celou dobu se koukam jestli nekdo jede a najednou jen tak jede suv uplne pomale vyjede po za rohu a jen tak proste jede poamle uplne a jen tak se hnedka kouka za tu chatu no rtakže jeho kamaradi protože typek měl taky to japosnke jmeno :D nebo vietnamske  nevim takže jasnej jeho kamarad no pak typci porste po mě jeli no srazili mě utíkal jsem a pak se přiznávám dal jsem combatlog ale kdyby tam dojeli třeba pd tak neřeknu nic ale proste jen tak tam jede suv jen tak jede tak 10 a jen tak se hendka kouka za tu chatu mam to natočene poslal jsem ty to SovietDog na discord :) tak bych byl rad kdyby ses podíval a zkusil zkrátit trest díky 

 

Zelezo 

lolcz

Hráč

36
16.3.2022 16:59

Zdravím,

měl jsem tu "čest" s tebou RPit před měsícem tvůj únos mojí postavy, která měla 6 hodin a tvá 4 hodiny. 

Tenkrát jsme dostali ban oba, ale tvá konečná věta potom co jsi mi dal PK zněla "Zas děcko na RP."

 

Předtím než děláš ilegální věci, zkus se je naučit, projdi si pravidla a zeptej se zkušenějších ilegálů.

 

S pozdravem lolcz.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~26