Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ekonomika


Qermo

Hráč

16
16.3.2022 23:40

Mám v hlavě delší dobu takovej nápad, ohledně zlepšení ekonomiky. Respektive, nevím jak přesně by to fungovalo, ten nápad spočívá jen v tom - zavést ekonomickej systém. Jasně, můžete si kupovat buďto od státu, nebo od hráčů, můžete věci tradit za jiný věci a tak dále, v tomto smyslu tady ekonomika funguje, ale chybí tady například zdražování. Krabička cigaret stoji 93 korun od doby co tu hraju, takže od jara 2021 minimálně. Stejně je na tom benzín. Nikdy jsem si nevšiml nějakého výrazného vzrůstu, či poklesu ceny čehokoliv. Navrhuji zavést nějaký systém inflace, který by se odvíjel právě od toho co kupují hráči. Pokud se 50 hráčů rozhodne koupit stejné auto za 200.000, tak bum, najednou se zvýší cena třeba na 350,000 (prostě inflace, to snad chápeme). Pak také slábnutí, či nárust měny, což ale asi nebude moc možné, takže to chápu. Dále zvýšit daň na cigarety a alkohol, tak jak je to v realitě. Celkově ty ceny udělat krapet reálnější, a pokud to nebude možný, alespoň pravidelně něco o pár procent zdražovat. Díky za přečtení.

17.3.2022 18:53
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
17.3.2022 19:15
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~26

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
stokly

50Kč včera v 23:47

Dexyy

183Kč včera v 21:37

Reichard

170Kč včera v 15:01

Nejnovější uživatelé
Tomiooo

Registrován 29.4.2024

leonka231

Registrován 28.4.2024

BL4CKR0SE

Registrován 28.4.2024