Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

QoL megathread

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24



TosbarCZE

Hráč

23
15.1.2023 01:12

Bylo by super přepracovat přepis vozidel.

Zejména denně řeším ve svém bazaru přepisy aut na a z firmy a musím tím furt prudit staff (stejně tak, když chci tohle "zboží" upravit). Kolikrát člověk čeká přes hodinu a někdy se ani nedočká - což chápu samozřejmě. A také chápu z jakého důvodu si nemohu psát auta na firmu sám.

Ale myslím si, že třeba pro vybrané firmy, nebo "koncesované" spíš prostě bazary s živností by tu ta možnost být mohla. Vždycky, když prodávám zákazníkovi auto, tak erpím u sebe na autosalonu docela složitě smlouvy, a pak na něj auto kolikrát přepíšu až za pár dní, až se na serveru oba sejdeme a je dostupný i staff. Když bych mohl přepsat auto na firmu sám, alespoň jako majitel firmy, ulehčilo by to podle mě dost práce a i oživilo RP. Protože takhle 90 % lidí, kteří mi prodávají auto na autosalon se mnou co nejrychleji jedou k úřadů, bez rp si vezmou prachy, přepíší to na mě a to je vše. - To mě nebaví, když bych mohl dělat přepisy takhle skrze frakci, hned si toho, kdo mi má auto prodat zavolám na dílnu. Zaerpím si tam prohlídku auta na zvedáku, sepíšu smlouvy a hned je to za mě zábavnější. :-)

15.1.2023 18:25

@TosbarCZE My rádi uděláme možnost úplně pro všechny, aby mohli přepisovat auta na firmu a z firmy i bez asistence administrátorů. Pouze však za předpokladu, že zároveň přidáme daně i pro frakce, jelikož hráči už teď ve velkém zneužívají frakce k tomu, aby obcházeli limity počtu vozidel a především povinné ručení (které u nás momentálně frakce vůbec neplatí, ani žádné jiné daně z provozu vozidel). Zneužívání respawnů jsme už vesměs zamezili, ale i v této oblasti by se vyskytly nové problémy, které jako admini budeme muset ve velkém řešit (např. respawny ukradených aut). Pak jsou na místě i nějaké úpravy pravidel a IC zákonů.

Zavedení silniční daně (jako frakční alternativu pro povinné ručení) jsme avizovali už před více, než rokem, avšak tento návrh se setkal s velmi negativními ohlasy a proto doposud není možné přepisovat vozidla samovolně, abychom jako admini měli nad tím nějakou kontrolu a přepisovali jen to, co do frakcí patří (i když nám tam často proleze něco, co tam nemá co dělat + hráči obchází různé daně skrze autobazary a autopůjčovny nebo i falešné bazary jako zástěrku pro přepisy). Každopádně tahle diskuze vůbec nepatří do QoL, takže pokud v ní chceš nějak pokračovat, tak ji přesuň na Discord to kanálu #téma.

takjono

Hráč

7
15.1.2023 21:57, naposledy upraveno 15.1.2023 21:57 uživatelem takjono

Předělat tacháč.
Aby tam měl vše, co máte v reálném tachometru, jako je třeba Teplota motoru. bylo by to skvělé RP kdyby u některých z aut, kde je potřeba motor zahřát před odjezdem v zimě, kdyby odjeli hned, tak že by měli problém s motorem. Ale nečekalo by se třeba 10 minut ale dejme tomu třeba 2 minuty. Když by toto mělo špatné ohlasy, dal bych to do F10 jako možnost pro přidání RP, chápeme se. Děkuji za přečtení a odpověď.

20.1.2023 16:49

@Zeintar - ukazatel paliva (pro pozici nádrže) - přidáno

23.1.2023 23:17
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zeintar

Hráč

49
31.1.2023 19:37

Pokud hráč bude mít nahráno méně než 10 hodin, při nasazení šátku, masky a podobných itemů se neskryje ID a hráč bude nebude mít maskované ID, ale normální ID a jméno nad sebou vidět. Hlavně kvůli nelegálnímu RP, kdy nejde pod šátkem poznat, kolik má hráč nahráno hodin.

Scor

Hráč

63
2.2.2023 18:51

Možnost napozicovat cigaretu + upravit její velikost jako doplňky (vypadá to, jak joint pro snoop doga)

Smaylo

Hráč

64
15.2.2023 20:25

Jak máme v bance.ic možnost posílat peníze přes účet. Bylo by super si vybrat jestli to chci poslat ze svého soukromého nebo firemního účtu.

16.2.2023 20:32
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Scor

Hráč

63
17.2.2023 16:27

Přidat hodinkám objekt, který lze napozicovat na postavu. (objekt jako vesta, klobouk, atd.) Model hodinek 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


Powered by LeoSight IFS
LT~123