Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

QoL megathread

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24



sandlerino

Hráč

39
26.3.2022 12:07

Dát leader frakčnímu chatu kontrastní barvu vůči klasickému frakčnímu chatu. Pěkně se to plete.

26.3.2022 18:03

Opravit nakupování obrazů v obchodě s nábytkem. Přidat do frakčního menu asistenční službu u výdajů + zprovoznit výdaje za paliva, který jsou stále na nule. 

27.3.2022 19:02

Šeptání do mobilu a do vysílačky. 😇

Dave323

Hráč

32
27.3.2022 19:04

Přidat možnost pro HZS FR používat /heal. Nyní to ukáže toto:

TraneCZ

Hráč

14
29.3.2022 16:53

Napadlo mě jestli by šla přidat závislost to znamená na drogy alkohol či obyčejné cigarety po častém užití drogy vám přibyde závislost a budete si muset občas dát nějakou drogu na kterou jste závislí pokud li tak neučiníte tak třeba se vám bude zhoršovat stamina u cigaret to stejné ale méně staminy by ubývalo aspoň tak nebude tolik AFK hráčů u benzíny s cigaretou zlepší to jak prodeje alkoholu a cigaret v obchodech tak to zlepší i prodej drog u hráčů děkuji za čas a za možné přidání

30.3.2022 01:34

@jonys7 - hromadné nastavení slevy v obchodě - snad v budoucnu, zatím neslíbím (není priorita)

@sandlerino - kontrastní faction leader chat - přidáno

@Pakandza - nakupování obrazů - bohužel, obrazy nemají kolize, tak na ně nejde klikat, to je ale u předmětů vyřešeno jinak a proto zrovna obrazy jako itemy jsou dobrá náhrada, navíc se dají i přemístit, lze s nimi obchodovat a tak podobně, samozřejmě jsou vzácnější, ale třeba vymyslíme do budoucna i nějaký rozumný způsob, jak je dostávat do oběhu

@Pakandza - zobrazení výdajů za asistenční službu - opraveno

@FLYER - šeptání do mobilu a vysílačky - i když se to možná nezdá, byla by to velká změna (kvůli nutnosti přepsat spoustu věcí ve fungování IC chatu), tudíž nepatří sem, ale snad to v budoucnu přidám

@Dave323 - /heal pro HZS FR - myslím, že HZS FR by mělo fungovat spíše jako EMT a lidi pouze zachraňovat a dopravovat do nemocnice, nemocniční RP ponechme výhradně ZZS, jinak by jim akorát hasiči brali práci

@TraneCZ - závislost na drogách - není QoL, není malý návrh, patří do vlastního topicu, ale pravděpodobně už tu na to topic bude, už se to párkrát navrhovalo, každopádně nic ti nebrání závislost RPit

Wynn

Hráč

6
31.3.2022 20:27, naposledy upraveno 31.3.2022 20:35 uživatelem Wynn

Nejsem si úplně jistý zda to psát sem, ale přijde mi zbytečné na tuto věc zakládat téma.

..šlo by u foťáku odstranit ten "overlay" při míření? Při focení pomocí foťáku dost často padá hra, teda pokud jsem online relativně dlouho. Já ten foťák používám právě protože se pomocí jej dá zoomovat, samozřejmě bych mohl použít F12 a fotit to pomocí MTA nebo jakéhokoliv jiného programu - tady nastává ten problém že tam pak překáží ten overlay, ten zmizne na chvilku jen při pořízení fotky pomocí foťáku. Taky by určitě nebylo od věci kdyby se při používání foťáku automaticky zapnul /videomode. Klidně by stačilo kdyby si ten overlay šlo vypnout příkazem nebo v F10, někdo to tam třeba chce. Ten soubor .txd který to odstraní mám, není problém jej zaslat.

EDIT;
Ještě mě tak napadlo, nešla by do F10 přidat možnost permanentní zobrazení ID maskovaných osob? Kolikrát nestihnu prostě zmáčknout CTRL.. Jo, vím.. jde si zapnout stará HUD ale ta je prostě stará a některé věci tam nejsou.

EDIT2;
Nešlo by elektronické mýtné do auta dát do elektra? Je to prostě.. elektronika která která patří do auta stejně tak jako autokamera, gps a zabezpečení do vozidla. Vždycky jedu do elektra abych zjistil že tam to není :D

1.4.2022 01:43, naposledy upraveno 1.4.2022 01:43 uživatelem Rataj

@Wynn - skrytí prvků u fotoaparátu - overlay skryju, to bude přidáno hned, s tím videomodem to zatím nebude, uvidíme v budoucnu

permanentní zobrazení ID maskovaných osob - bude přidáno (nastavitelné v F10)

elektronické mýtné v elektru - samozřejmě, přidáno

3.4.2022 20:57
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

fikstvUwU

Hráč

16
3.4.2022 23:22

Zdravím všechny, především Rataje.

Mnozí z nás nemají na Skimu už co erpit a proto si zakládají nové a nové postavy, to po čase ale taky omrzí a ze serveru odejdou což je hrozná škoda. Rád bych se vyjádřil k tomu co tu psal Rataj a neuškodilo by kdyby se přidalo více práci co se týče RP. Vezmeme v potaz že nejvíce se erpi u PSA/HZS/ZZS tak potom nemáme jakou práci erpit a když už erpime tak nevydelavame jako oni nebo to RP není ani k užitku. Každej kdo jezdí kamionem ví že je to jedna z výdělečnějších práci co se týče legál. ale každá práce je spíše o tom jak si zkrátit cestu abych ušetřil na benzín s zacházejí do detailu a ani si nevšímají že jsou na RP serveru. Proto bych především já a věřím že i ostatní ocenili kdyby se přidalo více práci kde by se více erpilo. Jak si psal detaili dělají hodně. Hned teď z fleku mě napadl třeba psychiatr,stěhovák,zedník který by se podílel na stavbě vlastních mapingu atd je toho spousta. I pro ty nováčky je to dobrá šance jak si je tu udržet protože mají větší rozhled co můžou dělat když mají před sebou tucet práci než jen delivery, security, trucker, převoz ropy ( a po DELŠÍM čase PSA/HZS/ZZS)

Předem děkuji.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


Powered by LeoSight IFS
LT~104

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024