Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban.


18.3.2022 21:40

Žiadam o unban

Dobrý večer,

Niektorí ma už možno poznáte no niektorí možno nie volám sa sanko a chcel by som požiadať o unban. Nakoľko mi bol udelený ban na 15 h no po niekoľko hodinách to Lexikonn upravil myslím dlzbu banu nakoľko si prešiel moju históriu acc účtov. Tak mi to upravil na 100 h. Ten deň som bol po bane nepravom nakoľko mi Dzardys dal ban, lebo si myslel, že som porušil nejaké pravidla nakoľko to mohlo tak vyzerať z môjho videa. Takže cely deň som nerp, a to ma dosť naštvalo, že hneď napojím a ban. V tej chvíli som si to neuvedomil, že som konal nesprávne, ale teraz si to uvedomujem. V tu chvíľu, keď som dostal ban od Lexikonn tak ma napadol žiaľ emoci a v tu chvíľu som nenávidel cely svet takže som agresívne začal útočiť na všetkých ľudí okolo mňa. Tak sa ani nečudujem, že Lexikonn mi dal hneď permu. Po minulom príspevku mi Lexikonn napísal, že ak sa upokojím tak to mám skúsiť nabudúce. Nakoľko si myslím, že už som sa upokojil a už som si uvedomil, čo som spravil tak by som chcel pozidat o unban. Lexikonn ešte raz veľké ospravedlnenie máš to so mnou taške.

S pozdravom šanik.

19.3.2022 23:13
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~16