Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Omluva a opětovná žádost o unban


neznamy#7807

Smazaný účet

4
19.3.2022 16:32, naposledy upraveno 19.3.2022 16:44 uživatelem neznamy#7807

ale ono to bylo jinak, chápu, že si mi unban zamítl, ale ono to vážně bylo jinak. Byl jsem na benzínce v MG, a tam jsem se rozjel a jedna slečna mi vlezla před auto, ani jsem se ji nedotkl a začala tam erpit injuries, tak jsem ji napsal něco ve smyslu, jste v pohodě, já jedu mějte se, pak do mě začal neustále bourat raptor, myslím, že Alexey Kučerov následně jsem parkoval u bazaru BB, tam se na mě nalepili dvě auta, evo a raptor, tak jsem se opřel o evo a začal couvat, přičemž jsem ho odtlačil, následně jsem naboural omylem do šedého bmw m5 s pánem jsme to vyřešili domluvou, a bylo to tak, že jsem vážně zaerpil /me lekl se, protože k tomu nic jiného nešlo, byl to lehký naráz, následně jsem dal /do má nějaké zranění? /Do F, pásy ho přitáhli k sedadlu, lehký naráz. Takže ano, injuries jsem erpil, vystoupil, omluvil, zaplatil odškodné a jel pryč. Nic jiného jsem udělat nemohl. Tak předem děkuji za odpověď jen si chci ještě dnes zaerpit, je víkend. :( Protože mi přijde, že jsem ho fakt dostal bezdůvodně, tak děkuju předem ahoj. <3 @Holysek

19.3.2022 18:55
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Holysek udělil za tento příspěvek varování: Double Post
19.3.2022 19:26

Já už ti jednou odpověděl, že ti ten unban zamítám.. A stačí mě označit jednou.


Powered by LeoSight IFS
LT~21