Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o udelenie Unbanu (10h DM - Džardys)


neznamy#4744

Smazaný účet

6
19.3.2022 23:07

Príjemný dobrý večer vážená komunita a staff tím.

Na začiatok mojej kratučkej žiadosti o Unban by som rád uviedol nasledovné.

Výsledok situácie ma úprimne mrzí i keď z mojej strany som porušenie pravidla hneď nepostrehol. Za vzniknutý problém sa ospravedlňujem nemal som v pláne porušiť pravidlo Deathmatchingu na servery. Obzvlášť nie v momente keď viem že vedľa mňa sedí admin ktorý mi nasolí ban keď niečo poruším.

 

Čo sa stalo :

Nechcem sa tu nijak obhajovať niesom nijak svätý to každý vie. Vracal som sa s autom na garáž kde som chcel zobrať druhé auto a ísť na drink. Bohužiaľ po ceste sa mi pán cyklista dostal do cesty a ja som ho takmer zrazil. V rýchlosti som postrehol že osoba mala serverom daný status ťažkých zranení ktorý indikoval slabé "HP" hráča ktoré by osobu mali prinútiť hrať zranenia ktoré ale v žiadnom sebou vytvorenom statuse nemal. (/status) preto som usúdil že hráč porušuje pravidlá o Injuries a otočil som sa a videl som že narazil do betonového oplotenia / bariery na moste a rovnako tak nenasledovalo žiadne RP zranení. Otočil som sa a zaradil som sa za hráča následne som sa opýtal do /b "RP?" na čo neodpovedal. Vždy som hral RP najlepšie ako sa len dalo a prišlo mi v poriadku hráča ťuknúť keď mi defakto vletel do cesty no moje ťuknutie nevyšlo a do hráča som narazil. Samozrejme že som chcel rpiť len ťukanec a preto som zaerpil /do plyn sa zošmykol na čo priamo @Lexikonn reagoval príhodne a nevypadalo to tak že by v tom bol nejaký problém (Posúdenie administrátora) po tomto "RP" som si povšimol že hráč pokračuje v jazde čo som chcel klipnúť a odoslať na report bohužiaľ príkaz banu je rýchlejší a zvon zahučal aj v tomto momente a ja som odišiel z hry s 10 hodinovým trestom.

 

Cieľ žiadosti :
Samozrejmosťou je fakt že porušenia pravidiel vníma každý člen admin tímu inak rovnako ako hráči. Pokiaľ ale z videa skutočne vyplýva "DM" tak je na posúdenie množstvo ďalších hráčov serveru Skimo Roleplay kedy sa "ťukanec" skutočne neerpí a len sa skipuje. Rozhodnutie administrátora @Dzardys plne rešpektujem no nesúhlasím s trestom a s tím že som samotné pravidlo porušil. Hráča som ťukol to je pravda no žiaden "DM" nebol v pláne a ani som sa o DM nepokúšal preto prosím o udelenie Unbanu

 

Video :

 

S pozdravom Sammy

20.3.2022 11:09

Ban jste dostali oba, bylo by vhodné se naučit otevřít banlist. Už mě fakt přestáváš bavit, neskončí to dobře.

Ban vypršel, uzamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~33