Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vykradení auta, ban od Sovietdog


Kubele

Hráč

7
23.3.2022 06:40

Zdravím včera večer sem dostal ban za vykradení auta. Když mi řeknete kterého jistě dodám logy. Nerad bych aby mi zmizeli poctivě nakradené věci.

23.3.2022 11:20
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Kubele

Hráč

7
23.3.2022 12:08

Věci které brát nesmím jako je termální vrtačka nebo klíče nebrávám, takže ani ne prakticky vše je poerpeno jak má asi 90%. Poslední dobou po několika banech se snažíme s klukama erpit mnohem více a dodržovat pravidla, takže například garáže PSA a jiné už nejsou mojim cílem ikdyž tam byl nejlepší lup😁 včera sem právě max vybral černou audi kde byla hotovost, nůž a vánoční stromek na kterém bylo napsané že malý a v logu mám že sem ho vzal ze zadní sedačky protože podle popisu sem myslel že je to dekorace třeba na stůl a až na dílně sem zjistil že má 2m.🤷‍♂️ S pak jednu audi při rp akci ze které viděl video myslím Holísek a jejíž majitelku sem zastřelil ale od všeho mám logy takže nevím.

23.3.2022 14:39, naposledy upraveno 23.3.2022 14:39 uživatelem SovietDog

Jestli tedy máš logy z toho vykradení tak mi je prosím zašli do PM na discordu (SovietDog#5190) a jedna se přesně o 19 hodinu včerejšího dne, tedy 22.03.2022

StenSk

Hráč

5
23.3.2022 14:43, naposledy upraveno 23.3.2022 14:45 uživatelem StenSk

Ahoj,

Sice niesom v sučasnosti v HT/AT ale chcel by som sa vyjadrit k tomu troška,ak máš logy,videa a si si na 100% isty že si sa ničoho nedopustil a že všetko si zaerpil a tak dalej v skratke použil RP tak to pošli členovi A-T ktory ti ban udelil a uvidiš, či si ta nahodou nesplietli čo si nemyslim tak aj tak máš možnost sa obhájit ako každý ale myslim si že si sa niečoho dopustil pretože pri Kradnutí Aut a týchto veci čo sa tíka kradnutia tak tu je vačšinou NonRP tak tiež aj ja už som sa zoznámel z touto vecou a preto to už nerobím takže uvidiš ako to dopadne.


Powered by LeoSight IFS
LT~45

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo