Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Neschopnost Policie a FLU


Lexikonn

Hráč

78
3.4.2022 01:43, naposledy upraveno 3.4.2022 01:49 uživatelem Lexikonn

Podatel: Zoe Corrnet Strasz

Věc: Neschopnost FLU


Odůvodnění: Pěkný den váženému soudu,
jsem držitelka zbrojní licence kategorie T1 a využívám jej pro sportovní účely na střelnici. Nedávno jsem objednala nové zásobníky do mé zbraně Glock-17, ale došlo k chybě objednávky a místo zásobníků se ke mě dostali tři kusy zbraní Glock-17. 11 dní jsem jezdila denně na policejní stanici odevzdat zbraně a vyřešit celou situaci. Ze strany policie nulová komunikace. První komunikace ze strany policie se objevila v momentě, kdy mi zabavili zbrojní licenci, předpokládám za neregistrování zbraní. Toto mi přijde absurdní a výsměch ze strany policie na účet občanů. Zákon 6/2020 článek 6 §20 říká "Každá zbraň v osobním vlastnictví musí být nejpozději do 7 dnů po zakoupení registrována u příslušného oddělení Policie San Andreas.". Jak je tedy možné, že po dobu 11 dní nebyl nikdo schopný dojít na recepci, natož vyřešit můj požadavek? Žádám tedy o konečné vyřešení mé situace a navrácení licence, která mi byla odebrána z neschopnosti policie.

Strasz


Záměr: Navrácení T1

3.4.2022 09:42

Adresát: Zoe Corrnet Strasz
Věc: Odpověď na podnět


Vážený podateli,

vzhledem ke skutečnosti, že nesplňujete podmínky pro zahájení soudního řízení, Vám v tuto chvíli nedokážeme vyhovět jinak než pouhopouhou radou. Uvádíte, že jste jezdila denně na policejní stanici, avšak na veřejně přístupných webových stránkách uvádí policie ve skutečnosti pravý opak, tedy že máte využíti nějakého systému registrace.

S přáním pěkného dne,

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~54

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024