Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

dobrý den prosím o unban


pekarek

Hráč

1
9.4.2022 20:15

dobrý den tady je karel pekarek mam tam 3 ucty petko novak a ten druhej nevim pardon chci se svamva domlouvit abych mel unban v skimo RP z duvodu ze jsem napadl ženskou ze srandy v roleplay ale vim to se nedela proto chci napravit svoje chyby prosím o unban mam perm dekuji moc s pozdravem petko novak a karel pekarek a ten třetí učet dekuji :(

pekarek

Hráč

1
9.4.2022 21:02

ještě si chci omluvit že jsem típkovi zničil auto prosím unban a vyřesit problemy v míru

Paja

Hráč

38
9.4.2022 21:16

No jakoby, zde video.

https://streamable.com/7jz831

 

pekarek

Hráč

1
9.4.2022 21:27

Kamo okey fakt se omlouvam mi iba za to mužeme a proto vam vsem říkake že se omlouvame a btw nesmí se příjíždet lidi :)

KukisTV

Hráč

38
9.4.2022 22:15

Ano, doopravdy se pod pravidlem 5 skrývá i přejíždění hráče - DM bez patřičného důvodu. 
Zde ale nejde o DM, jde o normální postup který koná člověk co má rád svůj život, prvně hledá možnost úniku a pokud tu možnost nemá, tak jednoduše zraní tebe než aby tě jako ozbrojenou osobu nechal ho dostat z auta.
( Píšu to bez normálního rozložení věty, prostě jsi si to zasloužil. )

10.4.2022 15:51

Už jsem se vyjádřil k unbanu tvého kamaráda, tak jestli chceš znát verdikt tak ho máš zde.


Powered by LeoSight IFS
LT~54