Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

UBAN PLSKY

1 2



petkoczzz

Hráč

3
9.4.2022 20:25

takže čim bych začal dmcar realně jsem nezničil nikomu auto bezduvodně max vramci rp a taky že to bylo palkou a to vv pravidlech není zakazano :D

2 tu holku pobobodal pekarek :D

3Asspulling to jsem fakt nepurušil to zase pekarek :D vždy sem měl na sobě sportovní tašku od větnamcu

4 Masivní DM jen na karla a byla to sranda D:

5 takže zavěr je takovví že mta sa skimo je muj nej nej nej server a je to jeden naplní meho dnu a když nebudu moc hrát tak budu moc smutnej :/ takže se musím velice moc moc omluvit za ti pravidla a už to nikdy neudělám a prosím když ne mě tak aspon pekarkovy :( 

pekarek

Hráč

1
9.4.2022 20:28

chci se jen říct že to co tam napsal jsem ja a mi oba jsme dostali unban a v tom ucte kde jsem hral jsem se jmenoval petko Novak tak asi nejak takhle a ja taky slibuju že už to neudelam a hlavne na ty pravidla si budu davat pozor slibuju :(

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování

KukisTV

Hráč

38
9.4.2022 20:53

Napsal bych že zdravit nebudu, ale i tak ti přeju krásný sluníčkový den.

bla, bla, bla.. V rámci rp..
"4 Masivní DM jen na karla a byla to sranda D:"

Takže zaprvé, my jsme spolu husičky nepásli aby jsi říkal že to byla sranda a že já s tím byl v pohodě.
Kromě toho, že bych ti vynadal že jsi lidoop a jeden takovej hmyz ( Ovád hovězí ), bych ti toho moc říct nechtěl.
Konstantě jste porušovali pravidla, a ještě napíšeš že mně.. Mně dáš k***a report.. 
Ač o tom rozhoduje admin, tak vy na serveru nemáte co dělat.
Tady na talíři nesu ochutnávku, celkem z 12 videí.. 
 https://streamable.com/8228hc , https://streamable.com/l9w78t

Děkuji za to, že jsi mi zkazil už tak zkažený víkend. Měj se krásně - Karlík

Paja

Hráč

38
9.4.2022 21:16

Zde je video malého incidentu s námi.

https://streamable.com/7jz831

petkoczzz

Hráč

3
9.4.2022 21:18

Brácho sorry ale my z Karlem jsme hrály za cigoše jestli nevíš jak chovají se cikáni tak žiješ asi někde kde cigoši neexistujou my startem sme z Karlem máme debilní źivoty př : nemá. Mámu fotr na mě sere 🥲 to je důvod proč se takle chovaly protože jsme hrály za cogoše a kradl jsem katalyzátor a to jsi natáčel prosím pošli to video 🤌

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nevhodné vyjadřování

petkoczzz

Hráč

3
9.4.2022 21:20

Jo a že píšeš že sme ti napsali že ti kurva dáme report tak to není pravda 🙂

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post

KukisTV

Hráč

38
9.4.2022 21:36

Ač Soviet má fotku, tak to připomenu i tobě.
"Není pravda" - Takže lžu? Jsem lhář?!


Nevím jestli máš problém s tím pochopit mou větu, ale upřesním to. Nenapsal jsem nikde, že by jsi ty nadával! Napsal jsem: "mně.. Mně dáš k***a report.. " Pokud nechápeš tečky, značí to že bych ti napsal co si o tom všem myslím, tím pouze držím tu agresi. Agresi způsobenou tím, že po tom všem co ty a tvůj kolega uděláte, máš ještě tu drzost mi říct že mně dáš report.
A ještě se vyjádřím k tomu co posílal Pája - Podobně jeho oči mohli vidět mojí přední nápravu, i přesto se zvednul, nasednul do auta a pokračoval v jízdě. 

petkoczzz

Hráč

3
9.4.2022 21:37

Jo a že někdo napíše pekarkovy negře skurvenej tak to je rasismus a nikdo stím nedělá reálně nikoho jsme nezabily zde posílá link na media fire https://app.mediafire.com/myfiles

petkoczzz

Hráč

3
9.4.2022 21:38

Bro jo psal že ti dá report ale ne jak si spal že ti dá K**** report omegalul

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post

petkoczzz

Hráč

3
9.4.2022 21:40

Bro když se podíváš na tu fotku tak tam nepadlo ani jedno sprostí slovo já ne apsal že dám ti report omegalul 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~88

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
Safar

Registrován 9.5.2024

VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024