Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o vymazání rejstříku trestu


Paja

Hráč

38
14.4.2022 12:56, naposledy upraveno 14.4.2022 12:56 uživatelem Paja

Podatel: Smokey Hasya

Věc: Vymazání záznamu rejstříku trestu

Odůvodnění:

Vážený soude, rád bych zažádal o vymazání záznamu rejstříku trestu. Už jsem se ponaučil ze svých chyb, snažím se nedělat problémy a rád bych si našel práci u IZS složek, jenomže kvůli mé minulosti to není možné. Každý dělá chyby a já jsem se ze svých chyb poučil. Myslím že poslední záznam je už dost dávno, předem děkuji za případné vyhovění.

 

 

                                                                                                                                                 Smokey Hasya.

5.5.2022 23:39

Adresát: Smokey Hasya
Věc: Odpověď na podnět


Vážený podateli,

děkujeme za odeslání tohoto podnětu. Dovoluji si Vás obeznámit se skutečností, že v souvislosti s Vaším podnětem byl vydán rozsudek v rámci zrychleného soudního procesu, jehož kopie Vám bude v následujících hodinách či dnech zaslána na Vaši evidovanou korespondenční adresu.

S přáním pěkného dne,

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~20