Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na Admina Džardys


Develon

Hráč

40
15.4.2022 00:26

Je to možná tak hodina co jsem při převozu beden dostal překvapení v podobě dvou PD aut , jak mi bylo řečeno tak Džardys v jednom autě seděl neviditelnej a reconoval. Toto auto řídil pan Rock , Vím že při svojí jízdě jsem udělal pár chyb , ale je mi divné že kdykoliv jsem toto PSA auto ztratil z dohledu , tak se zničehonic objevilo blízko mě , mám podezření na metu v tom že Džardys při Reconu ,při komunikačním programu říkal Rockovi kde jsem či směr jízdy aby mi Rock Mohl bud nadjet , nebo ho kousek od mé pozice teleportoval . Minimálně 2x jsem to PSA auto ztratil a pokaždé se objevilo kousek ode mě , zdá se mi to divné a byl bych rád kdyby se na to podíval sám @Rataj. Děkuji 

15.4.2022 00:40

Coffee Lmao GIF - Coffee Lmao Lolol - Discover & Share GIFs

Reconoval jsem Ondru, kterej má celej záznam z tvé honičky, kde bych měl být i zvukově nahrán. Pan Rock skončil ve vodě. To, že neuznáš prohru, je už jen a pouze tvůj problém, ale mě do toho nezatahuj, joudo.

Develon

Hráč

40
15.4.2022 00:51

výborně , tak ten záznam poskytněte , at mužu z klidným srdíčkem jít spát , doufám že bude nestřihanej , a Toho joudu si odpust , jsem starší než ty tak se nauč jednat normálně a bez urážek , taky tě nijak neurážím.

 

15.4.2022 00:58

Nikdo ti žádný záznam poskytovat nebude, pokud si to nebude přát samo vedení. Je hezké, že můžeš být starší, na druhou stranu by sis měl uvědomit, že to ty si stěžuješ a to ty by ses měl oproti mně vyjadřovat tak, aby sis nahnal bonusové body.

Každopádně mám odslouženo několik měsíců coby aktivní člen AT, řešil jsem nespočet konfliktů a troufnu si říct, že mě tu zná snad každý. Dokážu být svině, o tom žádná, na druhou stranu, mám já tohle při svém postavení zapotřebí? Jako oceňuji tvou kreativitu, na druhou stranu je otázkou, jestli jsou stížnosti od lidí, jako jste vy, čistě pro mou osobu jakkoli relevantní:

https://cdn.discordapp.com/attachments/888129336488648765/964296948582608906/IMG_20220415_005114.jpg

Ale tímto tempem to vidím tak, že až támhle nedejbože dostaneš od někoho třeba CK, tak si i tak podáš stížnost na mě, protože volám s někým na TS. Co si to vůbec dovoluju?!

Ale za tvou kreativitu ode mě máš malé bezvýznamné plus. 😊

Develon

Hráč

40
15.4.2022 01:04

nejde o tohle , volat máš dovoleno , jen je mi opravdu divné že mě s tím psa autem našel i když jsem mu několikrát uplně ujel , do toho tvůj reakon , nezlob se ale napadne to každého , zvláště když vím jak moc ted PSA pracuje přímo proti našim organizacím. Proto jsem doufal že pro klid mého srdce mi umožníš vidět ten záznam.

 

15.4.2022 01:06

Z důvodu tvé historie trestů sem neupravený nezacenzurovaný záznam posílat nebudu, ve vysílačce by se mohly nacházet takové věci, které bys mohl zmetovat. A když ne ty, tak tvoji kamarádi z námi všemi oblíbené Russity. Ale neboj, celý neupravený záznam má již Rataj v PM a jistě se na věc podívá co nejobjektivněji.

Develon

Hráč

40
15.4.2022 01:07

A mhm , nechci bejt zlej , při tvém postavení ? cejtím z toho autoritu ? neřeknu kdybys něco byl v reálném životě , ale vážně stavíš tu hru až tak moc vážně , že to ego z tvého postavení z tebe přímo sálá ?

 

15.4.2022 01:11, naposledy upraveno 15.4.2022 01:11 uživatelem Dzardys

Akorát zde kopeš kolem sebe a ze stížnosti děláš diskuzi, která připomíná spíše dohady. Není to o egu, je to o zodpovědnosti, kterou si zjevně nedokážeš ani zdaleka představit. Dokud nepadne nějaký předmětný komentář, nebudu se ke stížnosti dále vyjadřovat, stejně tak sem nepostujte takové věci, které by mne donutily topic uzamknout, případně vám dávat warny. Stížnost je podaná, já jsem se vyjádřil, důkazy jsem zaslal, není důvod ji dále rozebírat. Vyjádří se k tomu až samo vedení, ty budeš muset už jen čekat.

16.4.2022 21:55

Na tvou vlastní žádost topic uzamykám a přesouvám do koše, stížnost je stažena.


Powered by LeoSight IFS
LT~107