Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[S-368] Vyhlášení voleb do Kongresu - květen 2022

1 2



30.4.2022 21:35

Adresát:  Vrchní soud San Andreas ; Las Venturas 1154

Odesilatel:   Annika Larsson, MSc. ; Midnight Cats, Palomino Creek


Drazí spoluobčané, ctění kandidáti, vážený soude,
Já, Annika Larsson, narozena 17.10.1988, bych touto formou ráda oznámila svou kandidaturu ke znovuzvolení v květnových volbách 2022 a to ve volebním obvodě Montgomery

Ráda bych tímto oznámila obnovení své kandidatury na další v řadě již páté volební období a věřím, že s Vaší podporou budu nadále posouvat stát San Andreas k zářnějším zítřkům.

Myslím si, že není potřeba se dlouze představovat nebo Vám tu předkládat sliby. Chci pouze pokračovat v předkládání a podporování kroků tím správným směrem. #VOTE4NIKA

Na závěr , drazí voliči, zopakuji mou oblíbenou větu: Bude mi ctí nadále sloužit Montgomery jako starostka a zastupovat město v kongresu. A i pokud jsem Vás jako kandidátka znovu neoslovila, dovolte mi opět apelovat - běžte k volbám, volte s rozumem a citem a věřte těm, kterým dáváte svůj hlas. Každý hlas se počítá.

1.5.2022 00:48

Seznam kandidátů


Pokud jste starší 18 let, nezapomeňte jít k volbám, volit můžete na níže uvedených místech.

Celkem máte pět hlasů a můžete je odevzdat těmto kandidátům v jednotlivých obvodech:

Volební obvod Blueberry:
Elizabeth Hawkins
Frederik Benett
(volí se v obecním úřadě Blueberry)

Volební obvod Montgomery:
Annika Larsson
[Prázdný hlas]
- Kompenzuje hlas proti jedinému kandidátovi
(volí se na obvodním oddělení Policie San Andreas v Montgomery)

Volební obvod Palomino Creek:
Nathalia Hilton
Leona Sergeevna

(volí se na pobočce národní banky San Andreas v Palomino Creek)

Volební obvod Dillimore:
Pepek Novák
Alessandro Natoli
Hiroki Miyajima
Clarence Price

(volí se na čerpací stanici v Dillimore)

Volební obvod Fort Carson:
Dušan Badinský
[Prázdný hlas]
- Kompenzuje hlas proti jedinému kandidátovi
(volí se na pobočce národní banky San Andreas ve Fort Carson)


Arnold Cornell, J.D.
předseda vrchního soudu San Andreas.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~27