Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Návrh na přidání obytného vozu na Skimo RP


sefre

Hráč

27
22.4.2022 21:47, naposledy upraveno 22.4.2022 22:33 uživatelem sefre

Zdravím všechny hráče a hráčky na serveru Skimo Roleplay, napadl mě podle mého celkem zajímavý návrh, který by mohl přinést do RPčka trochu něco nového a možná i užitečného, jde o přidání obytného vozidla, jelikož se takové vozidlo ve hře nachází (Journey) a já si myslím velká škoda že na serveru kde se RPí venkov není i karavan, mohl by se do něj udělat interiér že pomocí pravého tlačítka (jako například u Adjutor S/Y Adjutor  je tato možnost) vejít do interiéru, ten by byl klasický karavanový interiér jako na serveru již existuje, cena by samozřejmě nebyla úplně levná, ale zase aby nebyla úplně vysoká ale to už není na mě, budu rád za každý názor.

Fotka vozidla:

Journey - WikiGTA - The Complete Grand Theft Auto Walkthrough

23.4.2022 10:29
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

KrysCZ

Hráč

30
23.4.2022 11:49

Nápad je skvělej!
Hrozně dlouho jsem se nedokázal dokopat k tomu to navrhnout.
Zároveň je možné, že to chce Rataj přidat s jakýmsi camping updatem o kterém, tak rok zpět mluvil.
@Rataj

DzofreCZ

Hráč

23
24.4.2022 22:29

návrh dobrý ale pochybuji že to projde

VajkoChlpko

Hráč

57
24.4.2022 22:40

ART podobné vozidlo má, do ktorého sa dá vojsť, bolo by to maximálne jednoduché k uskutočneniu. 

Kenny15

Hráč

19
29.4.2022 07:11

Super nápad! Ale ten model co jsi poslal není moc pěkný. Viděl jsem někde lepší model. Jak dojdů z práce, kouknu se.

Shade

Hráč

49
11.6.2022 23:03

Rozhodně by to chtělo nějaký karavan, věřím že by to zlepšilo RP. Za mně určitě souhlasím a pevně doufám, že se tohle někdy přidá!

fikstvUwU

Hráč

16
13.6.2022 10:16

Za mě by to bylo super, mít si takovou dodávku a jezdit si po mapě že... Ale věřím tomu že by se toho dávalo i zneužít. Také nevím zda by se to úplně využívalo ale věřím že při RP například dovolená atd by se to využilo :P což ja osobně bych využil určitě. Záleželo by na princip toho bydlení, zda by to bylo na zpusob portu do int. nebo jen jako vozidlo s texturou kdy by šlo vidět interier vozidla pri příkazu /fp ale jinak  naprosto souhlasím <3 

Axo

Hráč

24
26.8.2023 17:58

Jak to s tím vypadá? :D @Rataj


Powered by LeoSight IFS
LT~139