Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


Itachi

Hráč

1
24.4.2022 18:47

Zdravím, dostal jsem ban za cardm v pravidlech je napsáno že útočení na ostatní hráče, jejich majetek a objekty herního světa bez vhodného RP důvodu je zakázáno

to rp bylo že mi chtěli odtáhnout auto a tak jsem to chtěl zahrát tak aby to rp nějak ožilo a ne že mi bez nějakýho důvodu odtáhnou auto

a když si ani admin nechtěl vyslechnout jako to bylo tak nevím proč mi dával ban. 

Děkuji Itachi

lolcz

Hráč

36
24.4.2022 19:39

Zdravím tě,

parkoval jsi před PSA stanicí, kousek od STOPky. Načež jsme čistily ulice, takže kamarád zaRPil, že nasazuje háky. Poté co háky byly na tvém autě, tak jsi doběhl k oknu řidiče a začal jsi několikrát mlátit do okna holou rukou. Jestli se nepletu, tak každé poškození vozidla je logovano. Příště to lze vyřešit slušné, případně poprosit. Navíc jsi Nám ty háky z tvého auta sundal. Naučte se parkovat a poznávat značky, děkujeme. 

 

S pozdravem lolcz.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~20