Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Moderátor - TheToast


neznamy#5

Smazaný účet

25
5.5.2020 13:45, naposledy upraveno 5.5.2020 14:17 uživatelem neznamy#5

   Přezdívka?   

TheToast; Toust; Ten Toust; sadistická mrcha, svině a člověk, co si neváží svých "přátel", kteří nedokážou pochopit přiměřenost

 

   Věk?   

Začíná to dvojkou, možná to bude i v blízké době končit dvojkou...

 

   Zkušenosti?   

Well, bylo jsem tu a to hned několikrát. Začíná to supportem na Skimu, pokračuje přes moderátora fóra a... popravdě už ani nevím, kde to končí. Prostě a jasně od mého příchodu na LS toho tady pár bylo.

 

   Komunikační dovednosti?   

V češtině opravuji či překládám některé texty pro členy AT, angličtinu studuji (bohužel?), slovensky rozumím, němčinu po mně nechtějte.

 

   Mám čas?   

Čas? Well yes, but actually yes.

 

   Další informace o mně?   

Myslím si, že mě tady valná většina lidí zná. Já jsem ten egoistický a sadistický tvor, co společně s Kaprem dělají z Artheonu chaos byrokracie. Ten sadistický tvor, který se snaží přemluvit Járu k pozlacení jeho Mitsubishi. Ten sadistický tvor, který se zde točí okolo vybrané společnosti na tomto portálu. Ten sadistický tvor, který žije z utrpení jiných lidí. Ten sadistický tvor, co by dokázal zabanovat půlku portálu kvůli porušování pravidel na fóru... vlastně co? Teď vážně - jsem Toust, jsem studentem anglického jazyka + literatury a základů společenských věd na jistém vzdělávacím ústavu, kde jsem se setkal už se vším. Mnoho lidí si myslí, že díky svému vlastnictví (vozový park, oblečení, nábytek z let osmdesátých, čtyři gramofony, plná skříň desek...) a myšlenkovým pochodům jsem hipster, ale skutečnost je prostě taková, že nevěřím moderním produktům. Jo a... nenávidím produkty Mrkwosoftu... a mám rád tučňáky. A taky kočky.. a králíci mají naopak rádi mě... vlastně celkově jsou mé zkušenosti se zvířaty jeden meme (výslovnost [me:m]) za druhým (pronásledován králíkem; papoušek, který "uletěl" i s klecí a další...). A ano, taky si rádo hraji s příspěvky. 

Scor

Hráč

63
5.5.2020 19:42

Za mě velice kvalitní přihláška která, "made my day" potom co jsem na Artheonu viděl mnoho Non-RPerů. 
Approve!

Lofanek

Hráč

31
6.5.2020 09:25

Well yes, but actually yes.

Rataj udělil za tento příspěvek varování: Porušení pravidla č.20

Sorbo

VIP

42
6.5.2020 12:04, naposledy upraveno 6.5.2020 12:37 uživatelem Sorbo

Rozhodně bych rád Tousta viděl v řadách A-Teamu. Podle mě je to člověk, který to má v hlavě srovnané,zná pravidla a slušné chování . A myslím si, že by jako moderátor byl k užitku. 

Můj názor : ANO

 

Kubby

Hráč

57
6.5.2020 12:13, naposledy upraveno 6.5.2020 14:02 uživatelem Kubby

Ahoj milovaný Toaste, co se týče přihlášky tak jsem jí nečetl celou, protože well yes, but asi ne díky. Ale co se týče toho, že by jsi měl být opět v LS A-T tak pokuď na mne budeš hodný, a nebudeš mi vyhrožovat Lucií, tak s tebou nemám absolutně žádný problém. 

Verdikt: Ano

S pozdravem, 

tvůj milovaný Heavy [Kubby]

 

Rataj udělil za tento příspěvek varování: Porušení pravidla č.21
6.5.2020 14:10
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Rataj udělil za tento příspěvek varování: Porušení pravidla č.20
6.5.2020 17:00
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

FluterShy

Hráč

11
6.5.2020 21:15

Už to vidím tak, že v AT nebudu :D :( Přeji hodně štěstí. :)

11.5.2020 01:18

@neznamy#5 Po vyhodnocení přihlášky bylo rozhodnuto, že postupuješ na pohovor.


Powered by LeoSight IFS
LT~92

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024