Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unban


LeonCZLP

Hráč

9
5.5.2022 20:51, naposledy upraveno 5.5.2022 20:51 uživatelem LeonCZLP

Omlouvám se, ale jestli vás naštvalo že jsem napsal jen wtls do ooc chatu tak se omlouvám, ale nikdo mě nevaroval, poprosil bych o unban už nikdy nenapíšu žádnej jinej server z jiného multiplayer klienta, taky jsem jen tupá hlava a to patří k lidskosti. takže se omlouvám za to prosím o unban a klekám na kolena a prosím boha aby ste mi dali unban. Předem děkuji za odpoveď

LeonCZLP

Hráč

9
5.5.2022 21:52

ehhh já si myslím že mi dali neprávem ban prej za power gaming

já ale přemýšlím logicky a nedávám např. /do zvedl auto jednou rukou ? nebo /me udělal skok a 360 rovnou do hlavy nepřítele

Holysek udělil za tento příspěvek varování: Double Post
6.5.2022 07:25

Ahoj, ban už ti vypršel, ale i tak se k tomu vyjádřím. Dostalo se ke mně video jak si v autě jezdíš se zlomenýma rukama a rozdrcenou pánví. Potom se ještě ke mně dostal log kde si sám voláš 911, kdy jeden hráč ti potom zavolal na číslo, aby si mu upřesnil lokaci a ty si mu odpověděl, že už není potřeba sanitka, protože ti daný člověk zmizel před očima. Ban ti už vypršel, takže si můžeš jít zahrát, ale dávej si na tohle pozor.


Powered by LeoSight IFS
LT~31