Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Dotaz k udělenému banu


Jacktrash

Hráč

1
8.5.2022 18:19

Zdravím, chci se prvně zeptat, za co mi byl udělen ban.. vím, že za metabaiting a vím, co to je. Nicméně jsem nenašel důvod k udělení banu. Pokud GA považoval metabaiting za to, že jsem spoluhráčovi OOCly vysvětlil, že se dá odregistrovat auto ale nenabádal ho k tomu... Podle mě to není úplně metabaiting.. Ale možná se pletu. Snad mi někdo schopný dokáže vysvětlit, že mi byl ban udělen oprávněně...

takjono

Hráč

7
8.5.2022 18:21

Také jsem dostal ban za nic, jestli si třeba mysleli že jsme spolu volali nebo si psaly oocly, Nevim, já zrovna vyměnil mé auto za RX7 a chtěl si ji opravit, No bohužel padl ban a vozidla jsem si neužil.

Jacktrash

Hráč

1
8.5.2022 18:23

Koukal jsem.. a to mi už vůbec hlava nebere.. za otevřený Spotify?

8.5.2022 18:35, naposledy upraveno 8.5.2022 18:38 uživatelem Keksik

Ahoj, sice nejsem admin, ale četl jsem co jsi tam psal.

Na screenu jde vidět, že jsi mu sice poradil ale v OOC, ještě k tomu jsi mu řekl kde přesně si to může odregistrovat.  Já si myslím že i přesto, že to nezmetoval, tak jsi ho lehce metabaitnul.

Můj vlastní názor, nejsem admin a neurčuji jak dopadne tvoje žádost.                                                 🤠Keksík🤠

Jacktrash

Hráč

1
8.5.2022 18:38

Ach tak..

Kolega se ptal, kde to je.. ale nedošlo mi, že to zachází za hranice pravidel..

8.5.2022 18:39, naposledy upraveno 8.5.2022 18:40 uživatelem Keksik

Pokud se ptal kde to je, mohl jsi ho upozornit, že se to týká IC světa, ať se tě zeptá IC pokud něco takového potřebuje.

Jacktrash

Hráč

1
8.5.2022 18:45

Máš pravdu. Nu, je třeba se poučit. :D

8.5.2022 18:46
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
8.5.2022 18:53, odstraněno 8.5.2022 19:22 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
9.5.2022 05:48

Ahoj, ban jsem ti udělil já a ukončím to tady ať nezačnou ještě nějaké větší dohady. Pokud jsem dobře viděl, tak ti ban už stejně vypršel, takže si můžeš jít zahrát. V tom vašem frakčním chatu se tohle pravidlo porušuje rádo, ale pokud by si to chtěl ještě nějak více řešit, tak mi klidně napiš na Discord ať nespamujeme fórum.


Powered by LeoSight IFS
LT~60