Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o změnu Jména a Příjmení


Maxxx

Hráč

5
9.5.2022 13:46

Alexandr Sargsyan

Žádost o změnu jména a příjmení pokud by bylo možné oba, jestli ne stačí jen jedno


Žádám o změnu jména a příjmení z důvodu posměšku mojeho jména, a chci šířit otcovo příjmení 

 

Jméno : Toto žádám z důvodu posměšku a mě osobně se tohle jméno nelíbí a chci abych měl podobné jako můj otec

Příjmení : Chci nadále šířit příjmení mojeho otce, protože mě měl v péči od mojích 5 let. Teď mám jméno po mojí matce, která se na nás vykašlala a utekla z domu. Chci si ho změnit jako díky mojemu otcovi a nadále šířit jeho přijmení a udělat na jeho příjmení i firmu.

 

Jméno a Příjmení na které si ho chci změnit (Arman Nersisyan)

Můj otec : Armen Nersisyan

Moje matka : Alexandra Sargsyanová

8.6.2022 20:12

Adresát: Alexandr Sargsyan
Věc: Odpověď na podnět


Vážený podateli,

děkujeme za zaslání podnětu, v jehož rozsudku jsme se rozhodli Vám částečně vyhovět. Do matriční knihy budete zapsán pod novým příjmením "Nersisyan". Společně s novým příjmením Vám bude převedena i dlužná částka státu San Andreas, která v tuto chvíli přesahuje 700 000 Kč. V případě brzkého neuhrazení bude proti Vaší osobě zahájeno exekuční řízení.

S přáním pěkného dne

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas

 


Powered by LeoSight IFS
LT~19

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024