Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o permu

1 2



23.6.2022 07:28, odstraněno 23.6.2022 14:55 administrátorem
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem
Phobios udělil za tento příspěvek varování: Multi account, spam
23.6.2022 07:32, odstraněno 23.6.2022 14:55 administrátorem
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem
Phobios udělil za tento příspěvek varování: Multi account spam
23.6.2022 07:34, odstraněno 23.6.2022 14:55 administrátorem
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem
Phobios udělil za tento příspěvek varování: Multi account, spam
5.8.2022 11:41, odstraněno 5.8.2022 17:13 administrátorem
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
14.8.2022 22:07, naposledy upraveno 14.8.2022 22:07 uživatelem SedliX

Ahoj @RyderWillson,

chvíli jsem nechápal, proč jsem se k tvé žádosti nevyjádřil už dříve. Pak mi to ale došlo, jen co jsem přečetl odpovědi. Objevilo se tu několik podezřelých odpovědí z účtů, které byly založeny krátce po sobě, přitom účet Slunce se přihlásil i do hry ze stejné IP adresy jako tvůj hlavní účet RyderWillson. Odpovědi byly smazány administrátorem, já mám ale podezření, že se jednalo o tvé alt účty, ze kterých jsi se nadbytečně vyjadřoval ke své vlastní žádosti, nebo se, v možná o trochu lepším případě, jednalo o lidi, které jsi přesvědčil, aby ti žádost okomentovali. Tak či tak žádost o UB zamítám. Můžeš si však podat další, mysli ovšem na to, že jsi dostal již druhý permanentní ban, jsou s tebou problémy, a proto očekávám, že tvá žádost o UB bude mít úroveň. Pokud usoudím, že úroveň má, nechám o tvém UB hlasovat zbytek AT.

Doporučení, jak správně sepsat žádost o UB, dal dohromady Džardys. Stačí kliknout sem a dozvíš se je.

Závěr: Žádost o UB zamítám z důvodů uvedených výše.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~23