Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[S-379] Vyhlášení voleb do Kongresu - červen 2022


23.5.2022 22:46

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))

VRCHNÍ SOUD SAN ANDREAS :: KONGRES SAN ANDREAS :: VLÁDA SAN ANDREAS

Vrchní soud San Andreas Kongres San Andreas


Rozhodnutí vrchního soudu San Andreas

o vyhlášení voleb do Kongresu San Andreas


Vyhlašujeme volby do Kongresu San Andreas na volební období červen 2022 ve volebních obvodech Blueberry, Montgomery, Palomino Creek, Dillimore a Fort Carson. Volby probíhají od 1. 6. 2022 do 3. 6. 2022.

Vrchní soud San Andreas vyhlašuje volby do Kongresu San Andreas a volby na starostu obce Blueberry, Montgomery, Palomino Creek, Dillimore a Fort Carson.

Každý občan starší 21 let s právem volit má právo kandidovat právě do jednoho volebního obvodu.

Kandidaturu oznamte nejpozději do 31. 5. 2022 dopisem na adresu:

Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154
(( odpovědí do tohoto příspěvku ))

Dopis musí obsahovat vaše celé jméno, datum narození a volební obvod, ve kterém kandidujete. Dále musí mít formu otevřeného dopisu a bude uveřejněn všem občanům k nahlédnutí, můžete jej tedy použít jako součást své kampaně.

Volby budou probíhat od 1. 6. 2022 do 3. 6. 2022. Kandidát s nejvyšším počtem hlasů v daném volebním obvodu se stává vítězem voleb, novým starostou příšlušné obce a členem Kongresu s mandátem platným od 4. 6. 2022 do 4. 7. 2022.

Každý občan starší 18 let smí volit právě jednou v každé obci (pět hlasů dohromady).

Své hlasy odevzdávejte na příslušných místech:

volební obvod Blueberry - obecní úřad Blueberry
volební obvod Montgomery - obvodní oddělení Policie San Andreas v Montgomery
volební obvod Palomino Creek - pobočka národní banky San Andreas v Palomino Creek
volební obvod Dillimore - čerpací stanice Dillimore
volební obvod Fort Carson - pobočka národní banky San Andreas ve Fort Carson


 

 

24.5.2022 12:48, naposledy upraveno 24.5.2022 12:49 uživatelem Kolpanek
(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))


Kandidatura - Mgr. Elizabeth Hawkins


Jméno a příjmení: Mgr. Elizabeth Hawkins
Datum narození: 10.05.1998
Místo narození: San Fierro
Národnost: San Andreas
Volební obvod: Blueberry
Email: elizabeth.hawkins@post.ic


Vzdělání:
- Vysokoškolské vzdělání v oboru práv ukončeno s dosažením magisterského titulu.
Oprávnění:
Řidičské oprávnění - B/C
Jazyková znalost:
- Ovládám plynule Češtinu, Angličtinu a Ruštinu.


Vážení spoluobčané San Andreas,
Rozhodla jsem se znovu kandidovat do obce Blueberry. Chtěla bych dokončit několik věcí, které jsem nestihla za volební období duben 2022. Konkrétně uvedení v provoz webové stránky pro obec Blueberry. Dále bych chtěla zrealizovat několik sportovních akcí v Blueberry (např. Běh okolo celého Blueberry, závody na kolech a soutěž o nejlepšího pálkaře v Blueberry). Realizace těchto soutěží nebude zcela jednoduché, ale dají se zrealizovat. Veškeré finanční výhry budu udělovat já osobně z mých vlastních vydělaných peněz. 
Pokud si chcete užít zábavu a zasoutěžit, tak volte mne! 


Odesláno z pošty Montgomery - Mgr. Elizabeth Hawkins
Adresováno na: Vrchní soud San Andreas, Las Venturas 1154

DrHell

Hráč

18
24.5.2022 15:21, naposledy upraveno 28.5.2022 18:17 uživatelem DrHell

Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154


Odesílatel:
Celé meno: Merrick Mason
Datum narození: 12.4.1965



Vážený členova vlády San Andreas, vážený občania San Andreas, vážený kandidáti, milý priatelia a kamaráti.

Dovoľte mi touto správou informovať v záujme občanov San Andreas, že 24.5.2022 som sa rozhodol zahájiť kandidatúru na volební obvod Fort Carson.

Ako bývali zamestnanec Vrchního soudu San Andreas by som chcel so svojimi skúsenosťami v prospechu štátu San Andreas slúžiť až do konca volebného obdobia. Sprevádzať našu obec Fort Carson do dobrého smeru a vybudovať mnoho užitočných budov, nové bytové domy a iné. Podpora benzínových púmp taktiež nemôže chýbať.

Pre bezpečnosť občanov navrhujem vybudovanie spomaľovacích prahov a oceľových zvodidiel naďalej povinné zníženie rýchlosti dopravnými značkami. Modernizácia IZS taktiež nemôže chýbať, spracovanie návrhov podaných Zdravotníckou záchrannou službou, Hasičským záchranný zborom, taktiež Políciou San Andreas. Komunikácia medzi vedením IZS ohľadom nových cieľov.

Pre relax a pobyt v prírode v prospech občanov by som navrhol vybudovanie bezpečného rekreačného alebo zábavného parku vo Fort Carson, vytvorenie trhovísk na stálo. Vybudovanie obchodných a komerčných priestorov, kancelárskych priestorov taktiež v prospech občanov Fort Carson.

Zabezpečenie príchodu nových firiem čo by sprevádzalo k vytvoreniu nových pracovných pozícií a priemyselného parku, taktiež zabezpečenie bezplatného transportu pracovníkov do blízkej baníckej spoločnosti nesmie chýbať. Renovácia banky je taktiež medzi bodmi mojej budúcej spolupráce. 

Komunikácia medzi občanmi je základný aspekt, preto budem klásť najväčší dôraz na návrhy ktoré navrhli občania Fort Carson alebo všeobecne občania San Andreas.

Budem komunikovať s verejnosťou, preto by som rád zaobstaral rozhovor aj s Red County News, aby občania zistili, kto vlastne som. #Spolutodáme 



Mgr. Merrick Mason, J.D.

Dátum narodenia : 12.4.1965
Miesto narodenia: Newbury, Spojené královstvo
Kontakt: merrick.mason@post.ic ((Discord: DrHell#0732)) / Tel. č. 398839
Národnosť: Anglická
Štátne občianstvo: San Andreas
Trvalé bydlisko: Fort Carson
Rodinný stav: Rozvedený


VZDELANIE

  • Základná výučba a Gymnázium Newbury
  • 1972 - 1986
  • University College London - Faculty of Law (Dokončený titulom J.D. - Doktor práv)
  • 1986 - 1992
  • Univerzita San Fierro - Odbor kriminalistiky (Dokončený titulom Mgr. - Magister)
  • 2016 - 2022

PRACOVNÉ SKÚSENOSTI

  • Spoločnosť pre právo (Law Society) - Advokát zastupujúci v občianskoprávnom odbore 
  • 1992 - 2018
  • Vrchní soud San Andreas - Asistent soudce Vrchního soudu San Andreas
  • 2020 - 2021
  • Vrchní soud San Andreas - Soudce Vrchního soudu San Andreas
  • 2021 - 2021
  • Red County News - Redaktor
  • 2021 - 2022
  • Zdravotnícka záchranná služba SA - Vedoucí psychológ
  • 2022 - 2022

ZNALOSTI

  • MS Office - Pokročilý
  • Sociálne siete - Bežný užívateľ
  • ŘP typ. B, C
  • ZP typ. I.

JAZYKOVÉ ZNALOSTI

  • Slovenský jazyk - Plynule hovorený jazyk
  • Anglický jazyk - Plynule hovorený jazyk
  • Maďarský jazyk - Plynule hovorený jazyk
  • Český jazyk - Základne znalosti - vo výučbe
  • Francúzsky jazyk - Vo výučbe (certifikát DELF/DALF - A1)

S pozdravom Mgr. Merrick Mason, J.D.
Kandidát na volební obvod Fort Carson

VajkoChlpko

Hráč

57
25.5.2022 16:11
📤Odesílatel:
Bc. Dušan Badinský
Palomino Creek 4-5
📥Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

 


Vážený súd, vážení občania a voliči. Týmto dopisom, by som vám chcel oznámiť svoju kandidatúru za volebný obvod Montgomery.


V prvom rade, by som sa vám chcel hrozne poďakovať za prejavenú obrovskú podporu v posledných voľbách, ktoré sa konali minulý mesiac. Vyjadrili ste mi obrovskú podporu, som za to nesmierne vďačný !

A pre tých, ktorí ešte nevedia, volám sa Dušan Badinský, vyštudoval som stredná odbornú školu agrotechnickú, odbor ochrana osôb a súkromného majetku, s úspešne ukončenou maturitnou skúškou. Neskôr som sa rozhodol nastúpiť na Univerzitu Komenského v Bratislave, ako právnická fakulta. Po úspešnej bakalárskej skúške, som získal titul bakalára. 👨‍🎓 Pred nedávnom som doštudoval v obore práva a dosiahol titul doktora práv - JUDr.

Moja prvá kandidatúra vznikla už pred pol rokom, pre nejaký čas som totižto musel odcestovať, a stalo sa mi neraz prekážok v živote, počas tohto obdobia. V budúcnosti, by som mal opäť pokračovať v mojich plánoch, konkrétne s infraštruktúrou mesta a skvalitniť úroveň života, ako to bolo aj v Fort Carson, Dillimore a Montgomery v predchádzajúcich volebných obdobiach. 

V komunálnych voľbách, ktoré nás čakajú už o chvíľu, sa budem opäť uchádzať o Vaše hlasy ako kandidát na starostu mesta Montgomery. Témy môjho volebného programu vznikali pri stretnutiach s občanmi a týkajú sa väčšiny občanov.

Moja kandidatúra spočíva v tom istom, čo som vravel už niekoľkokrát, keďže ako starosta Montgomery som podľa mňa nezlyhal, a ako kongresman už vôbec nie. Preto by som bol rád, aby ste zvolili niekoho aktívneho, niekoho kto pre mesto a štát poriadne niečo robí, stále na sebe pracuje a rozíva sa. To som presne ja. Po minulých volebných obdobiach a mojej obrovskej aktivity v kongrese, to ale podľa môjho názoru problém nebude. Podal som si prihlášku na asistenta sudcu a ako právny advokát. Z toho dôvodu apelujem na to, že chcem svoje ohľady aj naďalej rozvíjať. Naše mestečko a štát takého človeka potrebuje. Preto mi prosím umožnite túto príležitosť. Starostom Montgomery som sa už raz stal, preto viem ako to u nás chodí. 


Informace o kandidátovi:
Jméno: Dušan Badinský
Datum narození: 14.7.1985
Věk: 36 let
Trvalé bydliště: Palomino Creek 4-5
Dosažené vzdělání včetně titulů: Univerzita Komenského v Bratislave, Právnická fakulta - JUDr. 


Toto bude z mojej strany zatiaľ všetko, ale hlavne občania, nezabudnite využiť svoje volebné právo, a ísť k volebnej urne.

📆 Dňa 25.5.2022 v Palomino Creek

28.5.2022 17:23, odstraněno 28.5.2022 17:53 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Smaylo

Hráč

64
31.5.2022 12:42
Odesílatel:
Nella Clark
Mulholland, Los Santos

Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

Vážení občané San Andreas.

Tímto dopisem bych chtěla oznámit začátek mé kandidatury pro obec Dillimore. Jistě jste si mohli všimnout že, kandiduji poprvé a proto bych chtěla pokračovat tam kde můj předchůdce  skončil.

Myšleno pokračovat v čistění veřejné garáže jak od nepoužívaných tak i od rozbitých vozidel aby nebránili parkováním návštěvníkům naší obce. Poté bych chtěla zamezit parkování na čerpací stanici kde vozidla překáží při tankování. Zlepšit bezpečnost obce přidat kamerový systém v okolí čerpací stanice. Zbavit se vozidel které postávají na okrajích cest a chodníkách za pomocí G66. Za pomoci Technických služeb mít krásnou a čistou obec.


Informace o kandidátce:

Jméno: Nella Clark

Datum narození: 23.5.2000

Email: nella.clark@post.ic


 

Dne 31.5.2022 v Dillimore

 

1.6.2022 00:52

Seznam kandidátů


Pokud jste starší 18 let, nezapomeňte jít k volbám, volit můžete na níže uvedených místech.

Celkem máte pět hlasů a můžete je odevzdat těmto kandidátům v jednotlivých obvodech:

Volební obvod Blueberry:
Elizabeth Hawkins
[Prázdný hlas] - Kompenzuje hlas proti jedinému kandidátovi
(volí se v obecním úřadě Blueberry)

Volební obvod Montgomery:
Dušan Badinský
[Prázdný hlas]
- Kompenzuje hlas proti jedinému kandidátovi
(volí se na obvodním oddělení Policie San Andreas v Montgomery)

Volební obvod Palomino Creek:
[Prázdný hlas] - Nepřihlásil se žádný kandidát
(volí se na pobočce národní banky San Andreas v Palomino Creek)

Volební obvod Dillimore:
Nella Clark

[Prázdný hlas] - Kompenzuje hlas proti jedinému kandidátovi
(volí se na čerpací stanici v Dillimore)

Volební obvod Fort Carson:
Merrick Mason
Gustavo Bianchi

(volí se na pobočce národní banky San Andreas ve Fort Carson)


Arnold Cornell, J.D.
předseda vrchního soudu San Andreas.


Powered by LeoSight IFS
LT~95

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo