Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

perma


Vojtzech

Hráč

2
27.5.2022 23:30, naposledy upraveno 28.5.2022 13:03 uživatelem Vojtzech

zdravim dostal jsem permu... pouze jsem chtel vyresit nonrp pani policistky neni uplne logicky aby do me ve 170 naborala a pak jela dál... to ze jsem si z toho pak delal prdel priznavam. bylo to pouze za ucelem toho aby se k tomu pani policistka vyjadrila. pokud mam permu za to ze jsem do pani naboural v 50kmh tak je to fakt postaveny na hlavu to zaprvy... zadruhy jsem chtel pomoc kamaradovy z honicky... ano RPim magora na silnicich...takze tim padem to cop provoking nebyl pokud neni mozne permu dát pryc uplne tak bych poprosil alespon o zkraceni...doopravdy se nebudu omlouvat za to ze benaga neerpi... pak jsem neerpil protoze mi pani policistka nebyla schopna vysvetlit proc ona muze pg a ja ne...

28.5.2022 00:12
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Vojtzech

Hráč

2
28.5.2022 01:25
  • ano vsak ja se za to priznal…ten dance a status jsem si dal z duvodu toho abych dostal odpoved ktere jsem se do ted nedockal…a kdyz jsme u toho tak jaktoze nema ban i Mike Salug kdyz to do tebe v 200 napalil? celkem nelogicky…doopravdy logicky i kdyby jsi mel sebelepsi naraznik tak bych chtel videt jak nekoho takhle nabere to bylo non rp z tvoji strany cimz nerikam ze ja jsem to nejak extra rpil kdybych se dostal normalni odpovedi hral bych normalne dal ale kdyz to nebylo mozne take mi je lito co jsem udelal ale stale to nechapu…
28.5.2022 01:33
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Vojtzech

Hráč

2
28.5.2022 10:39

vsak kolikrat to sem budu psat… kdyby jsi ve hre napsal ze to byl pit s co to je tak se nehadam a hraju dal…a proc mam teda ban za troll?kdyz jsem neerpil to me taky zajima…stacilo by kdyby jsi mi vysvetlil co to je a hraju dal…

28.5.2022 14:26
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~33