Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban [Preposúdený Permaban]

1 2



neznamy#4744

Smazaný účet

6
3.6.2022 16:37

Príjemný dobrý podvečer.

Prejdem rovno k situácii ktorá dnes nastala.

 

Ako iste viete v poslednej dobe sa riešia hlavne problémy s Peace Time relate vecami. Začal som teda riešiť zbraň no nejak som zabudol riešiť zásobníky.

 

Dnes som prišiel do hry s tím že sa opýtam na našej vysielačke či niekto náhodou nemá zásobníky do Glocku odpovedal mi samozrejme jeden z našich zamestnancov. Na vysielačke sme sa dohodli že sa stretneme na benzínke vo Fort Carson.

 

Po príchode do FC sme si nič nedávali do rúk len sme prehodili dva slová a to "Koľko vieš dať za 3 zásobníky" v tom momente na scénu prifrčal známy pán O Bryan a automatom mieril na moje auto. Využil som ale situáciu kedy bola medzi autami medzera. Viem že A8 je rýchla + Má podľa @Lexikonn nepriestrelné okná preto som sa rozhodol to skúsiť. Bohužiaľ hráč tam okamžite natiahol spikes a to asi bez rp (Nevšimol som si že by to rpil)

Po tom čo som prešiel cez bodce samozrejme pneumatiky odišli a ja som sa dostal do šmyku ktorý ma hodil v zad. Snažil som sa vystúpiť no nešlo to a v tom auto dostalo kritické poškodenie a začalo horieť. Vyskočil som z auta a začal som utekať. Za mojou postavou utekali dvaja členovia PSA. Keď som sa otočil pohľadom za seba videl som Bryana s automatom ako strieľa po mojej postave. Po tom čo moja postava padla ne zem som napísal "Toto rpiť nebudem" "PSA ide automatom na neozbrojenú osobu?" bolo mi odpísané "Pláčeš?" akože.. Neriešil by som 10 hodinový ban za odmietanie RP keď som ho skutočne odmietol no zvyšok mi príde skutočne pretlačený cez PSA.. @SovietDog preto ťa poprosím o unban. Súhlasím s trestom za odmietanie RP ktorého som sa skutočne dopustil no veci ako NonRP Acting či NonRP Fear by som smeroval skôr na členov PSA.

 

NonRP Acting - Streľba po osobe automatom , Nahodenie bodcov bez predošlého RP.

NonRP Fear - Strach z toho že ťa osoba zrazí vozidlom nebol na mieste.

 

Súhlasím teda s banom na 10 hodín prípadne na 72 hodín no Permanentný ban tu skutočne nebol na mieste. Z mojej strany nepadol ani jeden výstrel. Očakával som že PSA bude moju osobu prenasledovať a následne ju zatkne prípadne strafí taserom a nie že dostanem 12 rán z automatu.

 

 

 

 

Develon

Hráč

40
3.6.2022 16:48

Dnešní PSA mi připomíná Mafii , co si budem . Kropení taky začíná bejt Erpení.

Adiko

Hráč

38
3.6.2022 17:19

Abych se vyjádřil jako "známy pán O Bryan" tak jen tak bych po tobě automatem nestřílel. Střílel jsem z důvodu možného srazení, moc nechybělo a srazil bys mě, to jsem bral jako pokus o napadení. Spiky byli zaRPeny, třeba si koukni logy a najdeš to :) A k tomu NonRP fear - míříme 2 na tebe s velkými zbraněmi + jeden glock, stál jsi na místě jako sněhulák  a snažil se asi zdržovat. Po chvíli IC křičení na tebe jsi si asi uvědomil že je čas RPit. No, rpit jako rpit že .
dovi

3.6.2022 17:27, odstraněno 3.6.2022 17:32 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
3.6.2022 17:31
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Adiko

Hráč

38
3.6.2022 17:33

@neznamy#4744 moc neprůstřelné okna nemáš když ti to dalo hit XDDDD

VajkoChlpko

Hráč

57
3.6.2022 17:35

Že tvoja A8 mala zaerpené nepriestrelné okná ? Cítim powergaming ? Napísať si to môže do popisu (/ed) reálne každý, už tam len chýbajú oceľové dvere a rám vpredu. 🙄

3.6.2022 17:36
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
3.6.2022 17:37
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
3.6.2022 17:51, odstraněno 3.6.2022 17:52 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~85