Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o propůštění z CPZ


Timmy

Hráč

2
22.6.2022 22:30, naposledy upraveno 23.6.2022 07:47 uživatelem Timmy

Podatel: Radovan Jones

Věc: propuštění z CPZ, do které jsem byl odveden v neděli 19.6.2022 okolo 20:00   

Odůvodnění: Z doposud mě neznámého důvodu jsem byl zatčen a odveden do CPZ. Byl jsem zatčen, když jsem procházel okolo zátahu a to bez obeznámení s právy a povinnostmi dle zákoníku PSA hlava III §9 bod c). a bez udání důvodu k zatčení. Byl jsem omezen na osobní svobodě a byla porušena základní lidská práva dle zákoníku PSA hlava III §6  včetně práva na informovanost dle zákonu č.2/2018 v listině základních práv a svobod článku 17, bod (1), z roku 2018.

Žádám o propuštění také z důvodu, že jsem se od člena PSA dozvěděl, že nemám zapsaný žádný oprávněný důvod k tomu, abych byl držen v CPZ a byl nadále omezován na osobní svobodě.

Záměr: Propuštění z CPZ a uhrazení vzniklé škody ode dne 20.6.2022. ve výši 1.000.000,-

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Úprava příspěvku více než 15 minut po jeho odeslání
18.7.2022 02:14

Adresát: Radovan Jones
Věc: Odpověď na podnět


Vážený podateli,

děkujeme za zaslání tohoto podnětu. Bohužel Vám na základě podaných informací nemůžeme nikterak vyhovět. Dle slov vedení PSA jste byl součástí vyšetřování pod jistými důkazy, což dostává PSA na oprávněnou stranu. Nedošlo-li však k dodržení povinností, které stanovuje Zákon o policii, obraťte se na příslušný Inspektorát, případně si podejte nový podnět Vrchnímu soudu za dodržení všech bodů uvedených v zákoně 4/2020.

S přáním pěkného dne

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~27