Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Náborové riadenie do RCN

1 2



VajkoChlpko

Hráč

57
3.7.2022 19:38, naposledy upraveno 3.7.2022 19:51 uživatelem VajkoChlpko

Náborové riadenie na pozíciu novinára


Náplň práce: 

  • Vykonávanie novinárskych činností v redakcii masmédií
  • Zhromažďovanie, triedenie a overovanie informácií
  • Spracovávanie čitateľsky, divácky a poslucháčsky zaujímavých tém
  • Písanie a pripravovanie správ, komentárov, recenzií, interview, a podobne
  • Vyhľadávanie a vyberanie vhodného obrazového materiálu k článkom
  • Publikovanie informácií prostredníctvom masmédií
  • Sledovanie aktuálneho diania v Red County

Požiadavky:

  • Výborná znalosť jazyka (gramatika, štylistika)
  • Všeobecný prehľad
  • Tvorivosť
  • Samostatnosť
  • Odolnosť voči stresu
  • Aktivita
  • Vodičský preukaz typu B
  • Trestná bezúhonnosť ❗

Čo ponúkame:

  • Fyzicky nenáročnú prácu
  • Plat až do 17.000kč
  • Kariérny rast
  • Vozový park
  • Využitie nášho firemného štúdia

Pracujete v IZS ?

Pokiaľ ste členom nejakej IZS, a nechcete porušovať zákon o neziskových organizáciách, ponúkame vám aj prácu na polovičný úväzok. Vaše platové ohodnotenie sa zreguluje podľa vášho platu v IZS. 


Vzor: 

Meno a priezvisko:

Vek:

Vlastnené licencie:

Kontakt (post/telefón):

Niečo o sebe:


Vzor prihlášky zasielajte pod tento príspevok. Celé Red County News, vám želá veľa šťastia a dúfame, že sa čoskoro uvidíme v našom kolektíve, kde vás privítame s otvorenou náručou.

🖌 Hlavný novinár - JUDr. Dušan Badinský 🖌

6.7.2022 16:32, odstraněno 6.7.2022 17:03 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Petriik1

Hráč

32
7.7.2022 19:16

Jméno a přijímení: Petr Hubert

Věk: 27

Vlastněné licence: A, B, C, disponuji též pilotními, které mohu předložit následně

Kontakt (post/telefon): petr.hubert@post.ic / 847652

O sobě:

Dobrý den, jmenuji se Petr Hubert a rád bych se stal součástí týmu Red County News. V aktuální chvíli pracuji jako hasič strojník na pozici praporčík v hasičském záchranném sboru v Montgomery. Ve volných chvílích se věnuji zahradničení a pěstování různých druhů zeleniny a ovoce, rád bych si i později otevřel malý obchůdek, kde bych mohl prodávat své šťavnaté jahody. Občas také jen tak sednu do auta a užívám si projížďku po našem krásném státě, který má opravdu co nabídnout.

Již dříve… v minulých měsících jsem byl součástí týmu RCN, jak na pozici technika, tak i na pozici novináře. Bohužel ze špatných důvodů působení bývalého ředitele a náhlého vyhození bez udání důvodu jsem byl nucen se posunout dále, hledal jsem tedy alternativy, které jsem našel až v HZS, která mi otevřela oči a ukázala její kouzlo. Do RCN bych se rád vrátil z jednoho prostého důvodu, a to je možnost opět roztočit klávesnici a tvořit opravdu úžasné věci, které mohou lidi opravdu zajímat a posunovat dále v jejich vědění. Nemám rád hoaxy, chci posunout informovanost občanů na úplně jinou úroveň, která je bude bavit, budou rádi číst, zajímat se a hlavně, hlavně že je to bude bavit.

Děkuji za přečtení

Nikosko

Hráč

34
13.7.2022 19:28, naposledy upraveno 13.7.2022 19:34 uživatelem Nikosko

Jméno a přijímení: Hirohashi Suehira

Věk: 26

Vlastněné licence B,C, A

Kontakt (post/telefon): (Post.ic) Hirohashi.Suehira@post.ic. (telefonní číslo) 367 125

O sobě: Dobrý den, ucházím se o místo v Red County News. Momentálně jsem zaměstnán jako záchranář v ZZS, poté jsem personalista ve firmě Walker & Carlsson. Ve volných chvilích se snažím vydělat nějaký ten peníz ježděním kamionem, také se snažím učit materiáli ze ZZS.

Již od jakživa se snažím kupovat stará auta a lehce je rekonstruovat, většinou to jsou auta okolo roku 1985-1990. Také moc rád studuji nové věci a snažím se jim co nejvíce porozumět. Také ve volné chvíli sleduji seriály či filmy. Také čtu knižky většinou se jedná o fantasy žánr. Rád se projíždím po San Andreas a hledám různá hezká místa. Také se snažím starat o svůj internetový profil na Irisu.

S pozdravem Suehira.

Podpis

10.9.2022 10:14
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Qermo

Hráč

16
10.9.2022 19:28, naposledy upraveno 10.9.2022 19:44 uživatelem Qermo

Tituly před jménem: Bc.

Jméno a příjmení: Jacob Carl Henderson

Tituly za jménem: 

Věk: 30 let (19.7.1992)

Vlastněné licence: B, C, Lodní průkaz

Kontakt (post/telefón): 815859 | jacob.carl.henderson@post.ic

Něco o sobě:

Narodil jsem se roku 1992 v San Fierru, San Andreas. Vyrůstal jsem s matkou a prarodiči a již od malička jsem byl řekněme lehce upovídáný a v pozdějším věku jsem byl schopen z jednoduchého témata udělat nekonečně dlouhou, ale i tak vskutku zajímavou debatu. Po základní škole jsem nastoupil na střední školu v oboru požární ochrany a po dostudování zakončeným maturitní zkouškou jsem se přidal ke sboru dobrovolných hasičů v San Fierru. Při mé působnosti v SDH jsem studoval na vysoké škole, konkrétně na katedře požární ochrany, čímž jsem si vysloužil titul bakalář.

Dále k mé zkušenosti s prací tohoto typu. Na základní škole jsem takřka vždy mluvil ve školním rozhlase. Bavilo mě to, a vždy jsem ubral pár minut z první hodiny, takže proč ne. Díky tomuhle jsem si vycvičil mluvu před lidmi, artikulaci, český jazyk a i řeč jako takovou, neboť jsem dříve měl problém se sykavkami, kterými dnes již netrpím. Dále má střední škola měla týdenní noviny.  Každý týden vyšel novinový plátek nejen o zajímavostech, jež se událi za předchozí týden, ale i o uspěších tamních hasičů. Občas jsem měl tu možnost přispět do redakce svým nápadem a i stylem, kterým byl článek psán.

Mým hlavním záměrem by byly složky IZS. Ku příkladu rozhovory s členy policie o změnách v kriminalitě nebo počtech určitých trestných činů za nějakou dobu. Rozhovory s členy zdravotnické záchranné služby o jejich snížené aktivitě za posledních několik měsíců, ale zároveň o všech službách jež mohou poskytovat a náročnosti jejich práce. Rozhovory s členy hasičského záchranného sboru ohledně příčinách dopravních nehod a o místech, kde se dopravní nehody, či přirodní katastrofy stávají nejčastěji. Samozřejmě jsem schopen se zaměřovat i na jiná témata. Jednoduše, mým hlavním záměřem jsou témata, které zajímají jak mne, tak širokou veřejnost.

 

Děkuji za přečtení a vyhodnocení,

S pozdravem,

Bc. Jacob Carl Henderson

Poison

Hráč

17
27.10.2022 22:43

Meno a priezvisko: Kimberley Marsch

Vek: 24

Vlastnené licencie: Vodičský preukaz typu B

Kontakt (post/telefón):  772195 / kimberley.marsch@post.ic

Niečo o sebe: Dobrý deň, som Kimberley Marsch. Zaujímam sa o prácu v RCN z dôvodu toho, že by som chcela ukázať spoločnosti určitú pravdu. Môj veľmi dobrý známy mi povedal isté informácie, že sa v San Andreas deje kriminalita, ktorú musíme my ako spoločnosť zastaviť. Ak to ľudia budú mať na očiach tak si myslím, že sa tomu budú strániť a podporovať tú dobrú stranu. Milujem komunikáciu s ľuďmi a otvorenosť voči ľuďom. V prípade prijatia by ste odo mňa mohli očakávať určitú disciplínu, samozrejmú trestnú bezúhonnosť a komunikatívnosť. 

Holub

Hráč

45
16.11.2022 20:15, naposledy upraveno 16.11.2022 20:22 uživatelem Holub

Raymond Brantley, Curriculum Vitae


Jméno a příjmení: Raymond Brantley
Datum narození, místo narození: 21.6.1983, San Fierro
Trvalé bydliště: Harper Drive 0-4, Fort Carson
Telefonní číslo: 840-966
Národnost: SA
Emailová adresa: raymond.brantley@post.ic
Pozice o kterou si žádám: Novinář, technik


Nejvyšší dosažené vzdělání
Master of Public Affairs (M.P.A.), 2014, The University of Las Venturas


Pracovní zkušenosti
San Fierro, odbor dopravy - 2014-2018 (ukončení pracovního poměru z důvodu nadbytečnosti)
Red County News, technik - 2018-2021 (ukončení pracovního poměru na základě neshod s tehdejší správou RCN)
Soud San Andreas, soudní znalec - 2021-2021
Carlsson Company (dříve Bayside Towing and Customs), jednatel společnosti - 2021-dosud
Red County News, technik - 2022-2022


Jazykové znalosti
Čeština, C2 (rodný jazyk)
Němčina, A1
Holandština, B2-C1


Licence
Řidičské oprávnění skupiny B a C
Lodní průkaz
Rybářské povolení
Pilotní průkaz (license ARC, AGC, ROT, MAV a MVS)

 

Něco o mně: Mé jméno je Raymond Brantley a již dříve jsem v RCN pracoval na pozici novinář a technik. Dané pozice jsem se musel vzdát na základě nutného přesunu do států Vice City a to z osobních důvodů. Věřím tomu, že zde není, popravdě řečeno, moc co dodávat, neboť zkušenosti se mnou již máte a víte, že svou práci dokážu odvést.

20.11.2022 23:22, odstraněno 20.11.2022 23:23 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

DrHell

Hráč

18
27.11.2022 16:18, naposledy upraveno 29.11.2022 06:53 uživatelem DrHell

ŽIVOTOPIS [Curriculum vitae] 


Bc. Viktor Haleha

Dátum narodenia : 21.9.1989
Miesto narodenia: Sandy Shores, San Andreas
Kontakt: viktor.haleha@post.ic / Tel. č. 767661
Prechodné bydlisko: Ubytovňa Fort Carson
Rodinný stav: Slobodný


VZDELANIE

  • Davis High School, Los Santos, San Andreas - High school diploma
  • 2000 - 2007
  • University of Los Santos, Los Santos, San Andreas - Bachelor of Journalism
  • 2007 - 2010

PRACOVNÉ SKÚSENOSTI

  • Weazel News - Novinár
  • 2010 - 2021

ZNALOSTI

  • MS Office - Pokročilý
  • Sociálne siete - Bežný užívateľ
  • ŘP typ. B, C

JAZYKOVÉ ZNALOSTI

  • Slovenský jazyk - Plynule hovorený jazyk
  • Anglický jazyk - Plynule hovorený jazyk
  • Maďarský jazyk - Plynule hovorený jazyk
  • Český jazyk - Základne znalosti - vo výučbe
  • Francúzsky jazyk - Vo výučbe (certifikát DELF/DALF - A2)

Motivačný dopis:

Volám sa Viktor Haleha a pochádzam z obce Sandy Shores. Bol som 11 rokov novinárom u firmy Weazel News a mojou úlohou bolo vydávanie novinových článkov ohľadom politickej situácie v našej krajine. Po nezhodách s vedením firmy som odišiel. Svoje nové zázemie pre budúci život som našiel práve v Red County, kde som si našiel svoj kľud a nové možnosti. Keďže v Red County neexistuje iná spoločnosť ako RCN práve so zameraním na verejné spravodajstvo, tak si sem touto formou podávam prihlášku. Pevne verím a dúfam že po osobnom stretnutí ma môžete spoznať lepšie.

 

S pozdravom,
Viktor Haleha.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~78