Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unban tomix989


tomix989

Hráč

1
11.7.2022 15:09, naposledy upraveno 11.7.2022 15:13 uživatelem tomix989

Dobrý den zdravím všechny členy admin-teamu jak sem měl tu rp akci tak mam nabindované q na restart pc a já sem zmáčk omylem obě naraz a začal se mi restartovat pc a díky tomu sem dostal ban na 2 dny byl bych rád kdybych dolast bud skrácení nebo unban děkuji káždemu adminovi který si tuto zprávu aspon přečte

11.7.2022 15:20

Já bych se tě hrozně moc chtěl zeptat, jak se ti povede nabindovat klávesu Q na nějakou systémovou činnost. A případně jaké to je psát někam do chatu bez toho, aniž bys mohl někdy v životě použít písmenko Q. Protože zatím se mi to zdá jako čirý výmysl.

11.7.2022 15:33, odstraněno 11.7.2022 20:05 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
11.7.2022 15:57
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
11.7.2022 16:01, naposledy upraveno 11.7.2022 16:02 uživatelem magovec

Historka je velice pozoruhodná, skoro jsem na ni skočil, avšak já viděl úplně něco jiného. Ban ti byl dán na mou žádost, protože já banovat nemůžu. To co jsi předvedl není úplně adekvátní vzhledem k tomu, jaké jsi měl v ten moment Injuries, opravdu nebudeš ujíždět v bezvědomí. Dále po tom, co jsem se s tebou začal bavit a snažil jsem se tě upozornit, tak jsi se prostě odpojil. Podtrženo sečteno, zkrácení a unban ti zamítám.


11.7.2022 20:29

Vyjádřím se k tomu ještě já jako admin, který ti daný ban udělil. Hned jak jsem příjmul report tak mi magovec poslal potřebné důkazy, protože byl u toho a všechno to viděl. Já jsem se na dané důkazy podíval a viděl jsem více než dost. Budu pouze psát to co magovec a unban i zkrácení ti zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~51

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo