Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

UNBAN


neznamy#7386

Smazaný účet

2
17.7.2022 21:26

Mohl bych poprosit o unban mam permu a studoval jsem si pravidla a přečetl mohl bych poprosit o unban 

17.7.2022 21:38

Ahoj, rád bych ti poradil jak si napsat žádost s tím, aby ti na ní admin kývl, a věděl, nebo si alespoň myslel, že si se ponaučil. Jelikož tě s touto žádostí pošle do háje úplně každý. 

Měl by si napsat něco, o tom proč si dostal ban a k tomu co si si z toho banu odnesl, nikoli že si si přečetl pravidla, a že je umíš, to přeci může říct každý tupec. Rozhodně bys k tomu mohl také dodat omluvu danému adminovi, a hráčům kterým si způsobil nepříjemnosti v RP. 

Také zkus napsat proč by si se chtěl vrátit zrovna na server Skimo RolePlay.

Věř mi, že s takovouto neuspěješ u nikoho, navíc jde o permanentní zabanování, to už je trochu vážnější ban. 

Děkuji za přečtení a pochopení, Foxik <3

17.7.2022 21:42
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
17.7.2022 21:50

máš 36 banů, tudíž ti doporučuji se fakt rosepsat, zde ti přikládám za co je poslední ban, tedy permaban.

17.7.2022 21:59, odstraněno 17.7.2022 22:09 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
17.7.2022 22:10

Neoznačuj mě ani Rataje pls, nic s tvým banem nemáme, nebudeme ti řešit tenhle topic, který nazýváš žádostí o unban. Počkej si na vyjádření Puding. Díky.

Jacko88

Hráč

41
18.7.2022 01:02

Opět si vypůjčím od Dzardyse a přiložím: Koncept sepisování žádostí o unban. A poradím ti, buď si žádost rovnou uprav podle konceptu, nebo počkej na vyjádření Puding a podej si ji minimálně o měsíc později, přesně podle konceptu. 😁✌

18.7.2022 16:30

Myslím, že vzhledem k tvojí historii si zasloužíš ještě nějakou dobu počkat. Mimo jiné ocením i lépe sepsanou žádost. Zkus to za dva měsíce. 

Zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~46