Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Zadost o zkracenie trestu dnes so


andyxxz

Hráč

1
19.7.2022 15:48

Dnes som mal rp akciu injuries keď ma prešlo auto a keď som ic ležal mi wifi išlo pomaly a mi padlo takže ma odpojilo a som hodinu riešil to wifi a keď som sa napojil mám Ban na 4 h za odpojenie z akci

Sensei

Hráč

27
20.7.2022 07:53

Ahoj,

Admin si dokáže zistiť či si sa odpojil alebo či  ti to padlo. Či si dva krát rozmysli čo tvrdiš, veľa takých ako ty pohorelo s rovnakou výhovorkou.

Každopádne ja neviem čo sa stalo, len ťa informujem. Málokedy sa stane že ban ti na tvoju adresu pristane neprávom, preto ak sa cítiš byť ukrivdený a vadí ti tento "neoprávnený" ban v histórii tak pokračuj v žiadosti, ale radím ti zapracovať na úprave topicu, ktorá robí veľa na dojme a prípadne vyjadrovaní, ktoré tiež dokáže zapôsobiť v tvoj prospech. 

Nie som admin, ale myslím, že nikomu neublížim, keď ti poviem, že ban je krátky, tak počkaj kým vyprší a hraj ďalej. (Fuu veľa čiarok:D)

Užívaj...

-Pavol


Powered by LeoSight IFS
LT~19

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024