Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Návrhy z LS Discordu - Duben-Červenec 2022


23.7.2022 07:55, naposledy upraveno 24.7.2022 09:21 uživatelem Killer14

Ahoj.

Vzhledem k diskuzi na LS Discord serveru mi bylo uvedeno, že psát návrhy do roomky #navrhy je "useless", tím pádem si dovolím níže přihodit návrhy s dobrými ohlasy


Přidat do menu IZS vozidla, přesněji CAS, tlačítko na vytažení motorové pily. Stejně jako to je například u nosítek u sanitky.
Protože: Hasičák 6 slotů, kožené rukavice 1 slot, plynová maska 1 slot, potápěčská výbava 1 slot. 9 slotů + motorovka dalších 6.
Ty motorové pily v těch CASkách prostě jsou. A v /duty nejsou. A i kdyby byly, hráči by na ně s největší pravděpodobností neměli místo.
A pokud by se přidali do inventáře vozidel, hned by je někdo ukradl...

@Jacko88

Bylo přidáno.


Navrhuji přidat na Skimo navigaci na adresu určité nemovitosti nebo domu, bytu či vily.
Hledání domu je dost otravné, když někdo napíše Fort Carson xxx nebo Bayside xxx například k nějaké objednávce.... Rozvozcům by se práce zjednodušila. Stačí jen bod trasy...
Nakonec jsem byl přesvědčen Trnassem, že by se musel překopat celý systém toho GPS...


Na Skimu navrhuji upravit stav služby (F3) frakčních modulů (security, delivery, oilrig)
Stav "ve službě", se ukazuje jenom u řidiče kamionu, nepočítám teď IZS, ale celkově frakční moduly s prací.


Upravit interiéry, nebo sirény tak, aby byly slyšet v interiéru. (Př.: PSA garáž, garáž ZS a ostatní garáže.) V interiérech lze vidět jen blikání, ale není slyšet houkání. Když zapnete sirény vevnitř a vyjedete ven, nejsou slyšet. Ale hlavně mi jde o to, aby bylo prostě houkání slyšet vevnitř.

@Jacko88


V podstatě jde o prevenci porušování pravidla 0, to že tě v bance pošlou do řitě když přijdeš s kuklou je fajn, nicméně si myslim že je vhodný aby to dělaly všechny NPC, kromě těch illegálních logicky, ale do obchodu si taky nepujdu koupit rohliky s kuklou na palici, to samé nahlásit zločit s rukavicema a kuklou, prostě to nedává smysl

@Artistiques


Přidat animaci kouření v autě do seznamu s animacema i s novým příkazem /carsmoke, bez loopu, animace je poměrně rychlá.

/animlib -> ped -> Smoke_in_car


Chce to opravit zobrazení toho textu na mobilu v SMSkách... neukazuje se vždy to, co jsem psal jako poslední... mělo tam bejt "... vyrábí?"

Obrázek

Na tohle funguje jenom provizorní řešení - odřádkovat a napsat tečku.

"Dobrý den, co se u vás vyrábí? (Tady odřádkuj Enterem a pod to napiš tečku)
."


Možnost vzít trezor do inventáře... (čistě majitelovi interieru)


Dvakrát se zde dostal návrh na přidání pojízdného karavanu.


Přidat nebo upravit možnost skrytí nametagů - skrytí by se čistě týkalo jen jmén postav, ale mohly by se zachovat ikony, např. Cigareta, a tak dále... Defaultně mizí...


- při častém kouření cigaret snižovat výkonnost staminy tzv. snižovat maximální možnou hodnotu. příklad: při vytvoření nové postavy má určitě nějaký hráč možnost vytrénovat svou staminu na nějakou maximální úroveň, tím, že bude aktivně kouřit cigarety by tuto maximální úroveň snižoval a nemohl se na tu co měl při vytvoření postavy již nikdy dostat. V reálném světě také neobnovíš své plíce jen tak a při kouření neuběhneš to, co tvůj kolega.

@Petriik1


Přidat naskriptované smajlíky do /tc
Obrázek


Upravit řazení výdělků tak, jak to funguje u /tbooku
Tedy od největšího po nejmenší.
Takhle je to řazený divně, dle prvního čísla.
Obrázek

/tbook

Obrázek



Vytvořit novej příkaz, kterej zobrazí poslední nápovědu checkpointu, kam má hráč vyrazit v případě převozu produktu po San Andreas.


Při vyvolání příkazu randomfire zobrazovat vlajku na mapě pouze IZS frakcím, právě se mi stalo, že ke mě přijel hráč a ptal se mě co to znamená. Možná si myslel, že najde kinder vajíčko

@Petriik1


Zvýšit dosah zvuků klaksonu. Jde to teď slyšet do zhruba takové dálky (asi tak 35 metrů), jak je daleko ode mě ten Nissan.

Obrázek


Opravit - smazání doplňků z postavy ze které se prepojuješ na vedlejší postavu. Aby doplňky z postavy (A) nebyly zaseknuté na postavě (B)

@Soudruh


Na "zmínky (zavináč)uživatel" by se mohly ukázat i komentáře v příspěvku mé nebo jiné cizí postavy, kde byl daný (zavináč)uživatel zminěn, označen.

Teď se to ukazuje jenom u samostatných příspěvcích obsahující popisek s označením uživatele.
Třeba já se nekoukám na profil své postavy a na její příspěvky. Komentářů si všímám i později, kde má postava byla v komentáři pod svým příspěvkem označená.


Upravit oznámení na příchozí zprávy v Anonmailu. Příchozí zpráva v Anonmailu je oznámena v ARTICu na Post.ic označená jako "nová zpráva" - ve skutečnosti na Postu nic není, ale na Anonmailu ano


Toto téma nebylo vytvořeno za účelem otravování či upozornění Rataje na návrhy - jde čistě o přehled návrhů s dobrými ohlasy, které se ztrácí mezi diskuze i s návrhy se špatnými ohlasy...

Artistiques

Hráč

32
23.7.2022 16:43

Asi fajn nápad to sem sepsat, nicméně mám jednu velkou výhradu, řazení výdělků a řazení v /tbook funguje uplně stejně.

Řazení není od nejvyššího po nejnižší z celkove hodnoty ale od nejvyššího po nejnižší u prvního čísla.

Jacko88

Hráč

41
23.7.2022 23:01

Ahoj,
jenom upravím hned první návrh. Motorové pily už byly členům HZS přidány do duty. 

Jinak souhlasím a hezky sepsané. 👍

24.7.2022 12:37, naposledy upraveno 24.7.2022 12:42 uživatelem Killer14

@Artistiques Nefunguje.

Řazení výdělků funguje pouze skrz prvního čísla, ať už je to v řadech tisícovek, místo celkové hodnoty - je to řazené špatně...
Řazení v /tbook funguje skrz celkovou hodnotu, zatímco u výdělku v rámci frakce nikoliv - takhle by to řazení mělo vypadat.

A nebo jsme se oba nepochopili? :D

Artistiques

Hráč

32
26.7.2022 12:21, naposledy upraveno 26.7.2022 12:43 uživatelem Artistiques

@Killer14 funguje to stejně ale přesto podle celkové hodnoty, každá hodnota je totiž v řádech tisíců za jednotku, ne stovek ani desetitisíců. Řadí to tedy pořád podle prvního čísla nicméně v případě tbooku to je uplně jedno, funguje to tak jako tak.

V případě zisků je hodnota různá, nejdřív v jednotkách, stovkách, tisících, desetitisících, statisících a milionech, kvůli tomu nefunguje řazení podle prvního čísla 😁

Nezmínil jsem to tu jen tak, jen poukazuju na to že nejde vzít systém z tbooku a dát ho do f3, je potřeba brát v potaz že to je o předělání jednoho celého systému a že tu jsou prioritnější problémy.


Powered by LeoSight IFS
LT~52