Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban Perma


SamPlays

Hráč

2
26.7.2022 19:37, naposledy upraveno 29.7.2022 16:11 uživatelem SamPlays
Spoiler
Spoiler text.
Spoiler
Spoiler text.
Spoiler
Spoiler text.
Spoiler
Spoiler text.

Zdravím @SovietDog @Lexikonn 

1.6.2022 som dostal permu na skimu z dôvodu griefingu non rp carDM atd ale predtymto banom som hral aj pred rokom a naozaj ma to bavilo ale rad by som si to znova chcel uzit tie casy na Skimu. 

Moc som sa neoboznámil s pravidlami servera a ak by moja znalosť bola lepšia nemuselo by to takto dopadnúť.

Touto formou sa chcem ospravedlniť "Všetkým"  za griefovanie servera a toxicitu na stranu adminov a modov.

Viem že tých banov na mojom ucte bolo viacej ale sa zato ospravedlnujem a chcel by som znova pokracovat v RP hraní.

Ak je v tvojom úmysle unban na moj účet tak budem veľmi rád , a napravím svoje chyby a budem podporovať server iba k dobru.

Viem že perma ban je dosť závažná vec ale ja si myslím že každý si zasluži druhú šancu. Týmto sa ti chcem poďakovať za tvoj čas čítaním tohoto tématu.

Prajem príjemný zvyšok dňa.

 

 

8.8.2022 16:10

Ty sám se svým kamarádíčkem jste dělali na serveru pouze bordel. Když jsem vám za to šel rozdat tresty tak jste mi ještě nadávali. Takže se nediv že to takhle skončilo. Nevidím důvod proč by hráč tvého typu měl hrát na serveru, takže tvou žádost zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~25

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo