Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Bug na Irisu?


Minix

Hráč

14
27.7.2022 18:30

Zdravím,neviem ako vám ostatným ale mne nejako na Irise nejde zmeniť nick ani bio,skúšal som to už aj cez /net ,aj cez IC mobil,IC notebook,takisto som to skúšal aj cez  IC internet ktorý je tu na stránke a ani to nešlo,zmeny vždy ukladám ale nick a bio je stále to isté..Neviete niekto čo s tým?

27.7.2022 18:52

Rozklikni si iris, jdi do nastavení a tam si to změň. Zde posílám fotku pro orientaci.

Tady si dáš co chceš, nějaké to Bio.

Pak půjdeš dolů a dáš uložit změny.

A měl bys to mít změněné, takhle to funguje celou dobu i mně. Popřípadně to zkus více krát zmáčknout.

S pozdravem 🥳Keksík🥳.

Minix

Hráč

14
27.7.2022 19:26

@Keksik no presne toto som skúšal už viac krát a nešlo to ale skúsim tú radu že to zmačknuť vickrat a snáď už to pôjde 😄

Jacko88

Hráč

41
27.7.2022 20:44

@Minix to co ti poradil Keksik je správně, ale nebude ti to fungovat, aniž by jsi zaklikl profilový obrázek. Než stiskneš ''Uložit změny'' musíš zakliknout profilový obrázek

Př:

Když ho budeš mít v tom fialovém rámečku, tak už stačí kliknout na ''Uložit změny'' a vše se ti uloží. 😉(Kdyby ti to stále nešlo, stačí @ping. 😇)

Minix

Hráč

14
27.7.2022 20:57

@Jacko88 Po tejto rade mi to už ide,vôbec mi nenapadlo že treba ešte raz zakliknuť profilový obrázok keď už som tam nejaký mal každopádne po zakliknutí už mi to funguje a zmenil sa mi nick aj bio,takže díky moc 😊


Powered by LeoSight IFS
LT~44