Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unban LeonCZLP


LeonCZLP

Hráč

9
30.7.2022 12:59

dobrý den, žádám o unban z důvodu blbého skriptu v GTA. Admin jménem Samik mi nedal druhou šanci o rp a dal mi rovnou ban za prakticky blbou věc. prosím unban zrovna jsem chtěl vydělávát s kámošem a ten Samik mi dal ban PROSÍÍÍM O UNBAN, to je po několika měsících co píšu o unban prosím o milost a chtěl bych si prostě zahrát svůj jinej život než být v tom svém blbém životě takhle aspon můžu být s kámošema když nikdo v tomhle životě nechce semnou UŽ chodit ven PROSÍÍÍM O UNBAN A MILOST PROSÍÍÍM vím že jste milý A-Team a jestli mi dáte unban tak mám pravdu že jste milý a jestli ne tak ste mě hodně sklamali. žačátky rp bylo pro mě těžké a furt jsem dostávál bany a ted co už vím jak to chodí tak budu dostávát zase bany? ale že úplně za nesmysli ? jako jo vím že se admini nuděj a neví co dělat ale prosím nebanujte lidi za blbosti dejte jim aspon nějaké tresty. A na posledy říkám PROSÍÍÍÍM DEJTE MI UNBAN.  LeonCZLP

Samik

Hráč

48
30.7.2022 13:13

Je to jenom ban, nemusíš se nám tu vyzpovídat o soukromém životě, unban ti nedám ale zkrátím ti to.

peace ✌️


Powered by LeoSight IFS
LT~25