Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Vytvoření] Stereo & Bass Garage

1 2



KevinLuk

Hráč

4
15.5.2020 15:10

Název frakce: Stereo & Bass Garage

Typ frakce: Ostatní (Legální)

Zakládající členové: Derrile Johnson, Michael Benzin

Startovní kapitál: 100000

Popis frakce: Tato frakce by se zabývala jednoznačně pro stereo aut nejde tu o zesilovače do aut a tak podobně mám na mysli Reproduktory do aut hráč by přišel chtěl by nainstalovat reproduktory. My by jsme se zeptaly kam je do auta chce dát Hrač by napřiklad zminil kufr a kolik reproduktoru tam chce ovšem by to bylo omezené velikostí jednoho reproduktoru Jeden reproduktor do auta by stál 50 000kč ovšem by nebyl uplně malý My by jsme zaerpily jak to připojujem k autoradiu přes drátky a podobně Reproduktory by zvýšily hlasitost o něco vic nez zesilovač napřiklad dám přiklad Pokud by byl pouze 1 reproduktor zvýsil by hlasitos jen o 20 vol. Zaklad hlasitost - 100 + 20 by mel vol 120 Měl by 2 reproduktory mohl by zvýsit na 140 Ovšem tohle počítam bez zesilovače Se zesilovačem napriklad /setvol 120 hral by 140 s jednim reproduktorem omezeni reproduktorů by bylo např. 4 reproduktory do 1 auta Co se týče platů nebyli by až tak velké aby se mohly. Zneužívat a vybirat vydělali by si instalovaním 25% z výdělku zaměstance by se musela dát do frakce. Frakce by byla soukromá peníze by si zařidila firma sama Ovšem aby nebyli všechny rep. Stejný priplatily by si 5000kč za barvu reproduktoru jediné co bude potřeba by bylo NPC s reproduktorem a místo kde by se to dalo uskutečnit. Děkuji za názory i pozitivní i negativní budu rád když dodate něco na vylepšení :)

jan38

Hráč

41
15.5.2020 15:13

Myslim ze by to mohli prevzit OAS a mohli by to taky dělat

Bushino

Hráč

7
15.5.2020 15:14

Podle je to dobrý a možný nápad na další firmu

KevinLuk

Hráč

4
15.5.2020 15:15

Jenže jde taky hlavně o malo mist ve frakcich aby si mohly vydelat v hrači kteři fakci nemaji a zapoměl jsem dodat bylo by tam mist asi 5-6 aby to nebylo ze 30 lidi v tak malé frakci 

Bushino

Hráč

7
15.5.2020 15:18

Hej ale běžte už fakt do pice všechno cpát do zkurvenyho oas ty dělají skoro všechno a tohle byl návrh aby si mohli přivydělat i jiný lidi

neznamy#5 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo no.6 (Vulgarismy..)

Brazil

Hráč

8
15.5.2020 15:24

Návrh celkom fajn. Ešte by som tam pridal napríklad dodávanie tých reproduktorov fungovalo by to tak že by niekto z tej frakcii chodil po tovar na určite miesto pre tie reproduktori čakal by na nejakom určitom mieste z dodávkou alebo autom cca 5minut za ten čas by erpil že nakladá reproduktori aby tam nestal len tak.

Zatial má už nenapadá nič čo by sa tam ešte hodilo.

Za mňa áno.

Bushino

Hráč

7
15.5.2020 15:47

Jj taky dobrej nápad no dobře ty brazil😉

KevinLuk

Hráč

4
15.5.2020 15:57

Super diky brazil tohle me nenapadlo super :)

paprika43

Hráč

4
15.5.2020 22:31

Hele já ti nevím, protože si vem že když nacpeš repráky do kufru a podobně tak se logicky zmenší i jeho místo uvnitř to snad chápeš, který je podle mě daný dle GTA:SA modelů aut a zajímalo by mě kdo by se chtěl hrabat v přeskriptování modelu auta jen kvůli vašim reprákům a každý vaší objednávce...

Za dále si myslím, že tohle je věc kterou může dělat opravdu i OAS a hlavně mi připadá, že ta frakce má hrozně malej hajp, prostě ti daj bassy do auta, nic víc, kdybyste mohli nabídnout škálu věcí jako OAS viz. barva, chipy, kola, tint atd., ale vy nabízíte prostě jen jednu věc, co se na první pohled může zdát simple, ale bude to pěkně zákeřný a ne pro vás, ale pro AT, kterej by to musel nějak naprogramovat, protože si vem, že přijede Pepa a ten bude chtít 2 repráky a správně v rámci RP by se měla snížit teda ta kapacita inv. toho auta no a pak přijede Honza a ten bude chtít 4 repráky a zase to bude jinak...

Ještě k tomu by to mělo nějak vizualně vypadat, protože když dám prachy za 4 bassy do kufru tak chci něco vidět, tady by se zase asi museli stahovat a přidávat nový itemy do hry nebo prostě něco takovýho, aby to bylo vidět, nevim kdo by si zaplatil bassy a rpil je passive v /ed... 

Další hodně důležitá věc je to, že ne u všech aut lze otevřít kufr a jsou modely kde je prostě černo v kufru viz. Range Rover, myslím, že M5 má černej kufr atd., když to chcete cpát do kufru. 

Teď si vem jak bude těžký udělat to, aby si klikl na reprák a auto atd. nebo jak by se to mělo dělat a ten reprák se tam dal a byl by tam vidět, když do teď nejsou uděláné normální přilnavé pozice sportovních tašek atd. tak chci vidět jakej dobrovolník udělá tohle. :D

Jako určitě se tady toho najde MNOHEM víc, ale píšu na mobilu a asi by mi tu odpadla ručka. :D

Za mě NE z výše uvedených a jiných důvodů.

 

KevinLuk

Hráč

4
15.5.2020 22:50

Jistě mohly by jsme nabídnou víc to más pravdu jenže dílnu nam nikdo nepovolí jelikož všichni mluví jen o tom že OAS stačí a neni třeba konkurence ;) jasný más asi pravdu je to blbost 

Tak kdyby nebylo jen oas na serveru a povolila by se dalši dilna dilna nikdo by takový návrh nedaval jenže tady uz člověka nic nenapadne človek chce dilnu nebo chce delat mechanika a tady to prostě nejde dobrý ale beru tvuj koment popsal si to pekne i když jsem ho celej nepřečetl 😂😂🤣😂😂

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~79