Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Vytvoření] Stereo & Bass Garage

1 2



Bushino

Hráč

7
15.5.2020 22:55

To je pravda byla by s tím práce atd. A beru ohledy na to že některé modely nejsou nejlepší ale PŘESTAŇTE DO PÍČI CPÁT VŠECHNO DO SKURVENYHO OAS A DEJTE TEDA VY NÁVRH NA DALŠÍ FIRMY KDYŽ SE VÁM ŽÁDNÉ NÁVRHY NELÍBÍ, ode mne vše díky za pochopení 

neznamy#5 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo no.6 (ty nadávky opravdu nejsou nutné..)
15.5.2020 23:16

Si si istý že ti tento jediný príjem bude stačiť na vyžitie a udržanie frakčných financií?

KevinLuk

Hráč

4
15.5.2020 23:22

Já nevím tak jako když si zamestnanci vydělají sami tak platy velký moc nebudou 

Bushino

Hráč

7
15.5.2020 23:23

No tak stačilo by npc kde by byli repráky zadarmo a jenom by se prodávali hráčům což 50% podílu by šlo firmě 

15.5.2020 23:25

Firma by ale mala len jeden príjem a nemala by až taký veľký význam. Reproduktory by sa určite nepredávali zadarmo aby sa zbytočne nezneužívali.

Bushino

Hráč

7
15.5.2020 23:25

Ale aby to nebilo tak složité scriptovat atd. Tak by stačilo povoleni udělat ještě jednu firmu mechaniku a ne dávat vše jen do oas kam se nedá dostat protože mají plno, nebo alespoň jim udělat víc dílen a víc pracovních míst, jelikož já bych se rád dostal k mechanikum ale není to možné, děkuji pokud uděláte něco z toho. 

15.5.2020 23:27

Nie je problém spraviť druhú "konkurenčnú" firmu mechanikov v prípade, že majiteľ firmy by bol natoľko schopný to správne viesť a starať sa o to. Na to ale by si najprv musel niekto podať výstižnú a dlhú žiadosť.

Bushino

Hráč

7
15.5.2020 23:31

To není problém my to s kámošem dáme dohromady jen nam šlo o to že když jsme si zadali o svoji dílnu tak to zatrhli kvůli oas a k nim není možný se dostat proto tyto naše žádosti a šlo nám o to aby to povolili, děkujeme za pochopení a jdeme tedy sepisovat žádost 

KevinLuk

Hráč

4
16.5.2020 01:20

V tom připadě zamknkut můžeme maj pravdu moc mapingu uz lepši dilnu

16.5.2020 02:01
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~71