Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o prověření zamítnutí unbanu pro SedliX


Martin23325

Hráč

7
2.8.2022 20:30, naposledy upraveno 3.8.2022 20:57 uživatelem Martin23325

Zdravím už po několikáté žádám o unban bohužel marně za co jsem ho dostal a důvod proč bych ho   chtěl odebrat už jsem psal do svých minulých žádosti na které tu dávám i odkaz protože nechci aby tu někdo musel zbytečně ztrácet čas a abych i já nemusel se  znovu opakovat, dal chci jen říct že to co píšu v těch žádostech opravdu myslím vážně a myslím že kdybych to vážně nemyslel tak bych neměl takovou vydrž co mám, od mého banu totiž uběhlo už několik měsíců a já to furt nevzdal vím co jsem udělal za chybu a věřte mi že už čekám opravdu dlouho na to abych se ponaučil. S pozdravem Martin 

 

https://leosight.cz/forum/topic/10590

https://leosight.cz/forum/topic/9015

14.8.2022 22:27

Ahoj @Martin23325,

unban jsi dostal od SovietDoga. Nemám však problém se spolu s ním tvou žádostí zabývat. 24. 1. 2022 v 19:09 jsi dostal permanentní ban za pokus o podplacení člena AT. Starší žádosti číst nebudu a požádám tě, abys v příští žádosti rozvedl celou situaci, za kterou jsi ban dostal. Ideální bude, když přiložíš logy, pokud jsi se SovietDoga pokoušel podplatit ve hře, event. se svolením @SovietDog pošleš screenshoty konverzace, kde jsi se jej pokoušel podplácet. Pokud s tím Soviet bude souhlasit, prosím jej, aby poslal souhlas tobě i mně do soukromých zpráv např. na Discordu. Před obdržením tohoto souhlasu nevkládej screenshoty této konverzace do tvé příští žádosti.

Svou žádost, prosím, příště více rozepiš. Banů máš v historii spoustu, často se tam objevují důvody jako nedostatečné RP zranění, deathmatching apod. Tipy, jak psát žádosti o UB, sepsal Džardys a přečíst si je můžeš po kliknutí sem. 

Závěr: Žádost zamítám pro důvody uvedené výše.


Powered by LeoSight IFS
LT~25

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024