Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Odvolání k soudu


Djmodo666

Hráč

6
3.8.2022 10:00

Jméno : Mike 

příjmení : Taylor 

narozen: 27.1.1996 

oduvodneni : zadost o soud ve věci uceleného trestu vězení na dobu 3 hodin a zaplacení odškodnění v hodnotě 40 000 Kč.

zdravim. Zadám o soudní řízení ve věci napsané výše. Byl jsem přepaden nejmenovaný vozidlem. Vozidlo po té se skoro totožnou registrační značkou jsem spatřil u nás v auto servisu. V tu chvíli jsem měl podezření ze se muže jedna o totožné vozidlo a osobě která v něm přijela jsem podezření sdělil a a sdělil ji ze zde vycka na příjezd hlídky psa. Od psa jsem si chtěl vyžádat kamerový záznam z místa ozbrojeného přepadení ale na call nikdo nerespondoval přesto ze některé hlídky byly volné. Vozidlo po té začalo z dílny ujíždět tak jsem se společně s mým kamarádem vydal za nim a snažili jsme se mu zamezít dalšího pohybu. Jelikož pokud mám nějaké podezření ze osoba má co docineni s trestným činem mám právo ho omezit na osobní svobodě a zavolat policii. Osoba po chvíli nahaneni způsobila autonehodu při které utrpěla zranění a společně s mým kamarádem jsme mu chtěli poskytnout první pomoc a na místě nehody jsem znovu volal policii. Než jsme poradně zjistili svaz zraněné osoby přijely 2 hlídky psa mířily na nás zbraněma a zadrželi nás pro údajně podezření z ozbrojené loupeže. Trest následně po výslechu kde jsem jim řekl co a jak a neměli žádný důkaz, udělili mi trest za údajně ublížení na zdraví bezohlednost jízdu spolupachatelstvi. 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Po dobu trvání banu nemáš přístup do IC světa

Powered by LeoSight IFS
LT~20