Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban - SovietDog


Gamudes

Hráč

3
4.8.2022 04:32

Zdravím, chtěl bych se omluvit především za chybu kterou jsem udělal.

 

jsem si vědom toho ze jsem to dm prostě porušil, měl jsem to řešit jinak. Z pravidla jsem se poučil a zvlášť píšu tenhle unban kvůli tomu ze mi hrozně chybí skimo, když se tak koukám jak kamarádi hrajou přijde mi to hrozně líto. Furt se nudím a nevím co mám upřímně dělat. Rád bych navštívil komunitu jako dříve.

Je mi líto že to došlo až sem ale popravdě řekneme si ze každý děla chyby, určitě nejsem jediný který tohle udělal a ani o tom nevěděl. Tentokrát bych se vrátil jako normální hráč, chtěl bych se zase bavit s tuhle komunitou.

 

Vůbec nevím jak se odbat od nudy než od skima. Já vím je to moje chyba co jsem udělal a jsem si toho vědom ale tu poslední ukrutní šanci bych chtěl, opravdu. 

 

Buďme na sebe upřímný ❤️


hnus8

Hráč

2
4.8.2022 04:39

Tomuto hráči bych unban dal, jak říká, můŽe se chovat líp a rád by se na skimo vrátil!

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
6.8.2022 00:52

Jedině co bych považoval za unban je tohle "jsem si vědom toho ze jsem to dm prostě porušil, měl jsem to řešit jinak. Z pravidla jsem se poučil" zbytek jsou už věci co do toho nepatří a tím pádem jsou to blbosti, nic méně máš dost banu a taky dost možnosti jak se ponaučit a zlepšit se. Jenže jsi takovou příležitost nikdy nevyužil a to se nesmíš divit že to takhle skončilo. Já už ti další šanci dávat nebudu, měl jsi jích víc než kdokoliv jiný. Žádost zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~46