Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

požádaní o zkráceni pernamentního banu


Radyyym

Hráč

28
4.8.2022 10:30
Zdravím, přeji krásné odpoledne, večer, ráno nebo jakoukoliv dobu ve kterou tuhle zprávu čtete. Předem bych chtěl poděkovat za váš čas věnovaný přečtením této žádosti.
 
Přejdu rovnou k věci, jak už podle názvu lze poznat, jedná se o žádost o unban permanentního banu. Toto je má druhá zpráva kterou píšu cca měsíc po tom, co jsem ban dostal což znamená že jsem měl dostatek času si věc projít hlavou, proluštit pravidla a taky uvědomit si, co jsem to udělal. Ano, vím a přiznávám že jsem měl s těmito informacemi počítat a znát je při prvním připojení na Skimo.
Jak už Dzardys řekl, psát žádost na druhý den je blbost, vyslechl jsem ho a dal si nějaký čas oddech.
 
Chtěl bych se především omluvit za všechno co jsem provedl... Jak už NonRP Injuries, water-evading a tak dále a tak dále.... Jestli si někdo chce přečíst co za hloupost jsem udělal tak úplně dole přiložím odkazy k mé předešlé žádosti ;)
 

Radyyym

Hráč

28
4.8.2022 15:08

omlouvám se je tam chyba ne o skrácený ale zrušení permy

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Double-post
4.8.2022 15:26

No budiž, byla to tvá první perma. Můžeš si jít zahrát, mezitím se ještě nauč pravidla fóra.


Powered by LeoSight IFS
LT~33

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024