Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Vytvoření] Diesel&Natural Garage-GNS

1 2



Bushino

Hráč

7
16.5.2020 01:57, naposledy upraveno 16.5.2020 06:19 uživatelem Bushino

Název frakce: Diesel&Natural Garage-DNG

Typ frakce: Mechanická dílna

Zakládající členové: Michael Benzin, Derril Johnson

Startovní kapitál: 500000

Popis frakce: Takže návrh je na konkurenční dílnu OAS Naše firma se založeně bude zabývat opravami, tuningem a odtahem 1) Opravy Rpily by se podle toho sčím by přišly Např. /Me sundává zničený narazník /Do 1/2. /Do 2/2 /Me nazasuje nový nárazník /Do 1/2. /Do 2/2 Je to jen priklad bylo by i jiné opravy to je jasné Které se erpí trochu jinak Např. Motor ten by se dal rpit mnoha způsoby. Pokud ho prevartej tak preteče olej a zadře se motor tim padem by se muselo zabrušovat motor Nebo když napali někam tak je tak zvaně V prde** chladic ktery se musí vyměnit Jako treba /me začiná odmontovávat chladič /Do 1/5. - proste až do /do 5/5 Potom /me odmontoval chladič Potom by se dal novej /me bere novy chladič prijde k motoru a /me montuje novy chladič do motoru /Do 1/5. Až do /do 5/5 Potom to mužem zaerpit že to moc dlouho držel treba pod plným a uvařil to nebo mu vyskočily písty (výměna pístu, vložek, klikovy hřídele, kluznych ložisek apod.) nebo celej repas motoru Kola, motor, světla, narazniky, okna, dveře vše tohle by spadalo do oprav které by se možnými způsoby rpily Teď když jsem mluvil o tuningu 2) Tuning Firma by zatím dělala visuální tuning Barva světel, tint oken, barva auta, Barva Kol , výměna kol (tím myslím jiny typ ), možné spoilery u aut které to podporují Což by jsme rpily asi jedinečně :D jinak to snad ani nejde Barva svetel. /me bere (barvu/xenonový ) žárovky /Me vyndavá světla /Do 1/2. /do 2/2 /me vyndal světla Ty žarovky teda šel by je mechanik vzit jak jsem napsal a šel by k autu a zaerpil by /Me bere staré žárovky /Do 1/2. /Do 2/2 /Me vytáhl staré žarovky /Me montuje (barva/xenonové) žárovky /do 1/2. /do 2/2 Barva auta Mechanici by erpily to že si pujdou pro barvu a pote nastrikaji auto /Me bere (barvu určenou) a nalejvá do pistole /Do nalevá barvu /Me uspěšně přelil barvu šance 50% Tedka to strikáni pujde k autu a erpi /Me zakryl okna ,světla a otvory /Me bere pistoly a začíná stříkat barvu na auto /Do 1/1 /Me uspěšně přestříkal vozidlo Tint oken Ten by se rpil /Me natahuje folie na okna /Do 1/6 až do 6 :D /Me natáhnul folie na okna Výměna kol Fungujici pořád stejně nedá se na tom nějak ochcat :D Auto na zdvihak a jedem /Me bere klíč /Me začal sundávat kola /Do 1/4 až do /do 4/4 /Me sundal kola Pujde vzit Zakaznikem vybrané kola /Me bere kola /Me montuje nová kola na vozidlo /Do 1/4 až do /Do 4/4 /Me namontoval kola na vozidlo Spoilery Ovšem zákaznik si vybere jaký stejně jako kola A rpit se bude /Me vzal (typ) spoiler /Me montuje spoiler na kufr /Do 1/2. /Do 2/2 /Me namontoval spoiler Co se týče zatmavení vozidlo jako jsou světla okna postě všechny tyhle věci jakoby myslim otvory Nebo-li čipy ,snížení podvozku, výměny motorů jako myslim na zakázku tak si nejsem jisty jestli na to nemá právo jen VCT - team tak si nejsem jistý že by to šlo u nás pokud by to tedy šlo tak tedy Zatmaveni /Me potahuje tmavku folii na svetla, okna otvor motoru destičky Samozrejmě by to nebylo v jednom všechno by se rozdelilo napsal jsem to tak abych to zkrátil Čipy /Me bere počítač Samozřejmě speciální :D A pujde k autu nebo do auta /Me připojuje počítač k řídicí jednotce /Do 1/1 /Me připojil Počitač k ř. Jednotce Prominte že ty detaily to /do jsem značil ten kabel co tam připojite 😂 /Me začíná nahrávat nový software A teď navýběr tohle bych nechal na admina Jelikož jsem ještě nevidel jak oas čipy dělá Tak by bylo /do 1/10 nebo /do 0%/100% Potom /me uspěšně nahral nový software Snižení podvozku Na zdvihák s autem a pak teprve erpit celkem by byla kravina to dělat na zemi 😂 /Me sundava kola /Do 1/4 /Me sundal kola Potom pružiny /Me sundavá pružiny /Do 1/4 /me sundal pružiny Potom tedy výměna za nové /Me bere nižší/vyšší pruziny /Me montuje pružiny /Do 1/4 /Me namontoval pružiny Ovšem se vratí kola 😂🤣 /Me bere kola a montuje je zpět na auto /Do 1/4 /Me namontoval kola Co se týče toho podvozku asi jsem zapoměl na hydrauliku dopsat tak to napíšu sem 🤣 Uplně stejny postup akorát by se tam daly hydraulické pružiny :D Motory na zakázku Teď nwm přesně jak se to jmenuje jestli Zdvihák motoru Prostě to co vysí na stropě ty řetězy a vytahujou se stim motory 🤣🤣🤣nikde jsem to nenašel tak to prozatím nechám pod "neznámý" a potom mi to do komentu napište kdo to ví děkuji 🤣🤣😂😂 takže ted to erpení /Me bere (neznámá věc) Pritahne to k autu konkretne nad motor /Me tahá tu věc :D /Me spouští (tu věc dolů) /Me zachycuje motor /Do 1/4 /Me zvedá motor z tou veci 😂🤣 A stejnou cestou ho tam dá ale koukam zapoměl jsem na jednu malickost :D odšroubování toho motoru muselo by se rpit to jak to uvonite to mi vypadlo 🤣 To je asi cca vše ale jak jsem nahoře psal nevím jestli tyhle tuningy bude možné uskutečnit pokud nejsme ve VCT teamu Ted jak by se firma živila? Nevím jak to má OAS ale asi jednoznačně 50% výdělku za den ale samozřejmě jen výdělku za služby vykonávané naší firmou 50% zamestnanci a 50 firma co se týče platů bude napřiklad 30k ale podminka až projdou zkušebkou jinak asi plat nebude aby byla jistota ze budou neco delat a nevyuživat to Co se týče odtahovky stačí 2 Lidi kdyby šlo 8 byl bych rád nevím kolik max muže bejt v takovy frakci takže stim bych byl spokojen Co se týče cen odtahu A všeho co jsem vytýčil sem nechci moc psát jelikož přece jen OAS by byla konkurence a ti se musí nechat překvapit IC cestou. Potřebujeme tedy místo kde by dílna šla uskutečnit , ovšem NPC s díly, a tedy zdvyhák aspoň dva to je vše děkuji za komenty pozitivní a hezky neděkuji za negativní 🤣😂😂 snad někdo ještě má nějaký nápad protoze mě z toho uz bolí hlava😂🤣😂 pokud máte návrh to vylepšit Budu rád když mi ho sem napíšete 🙂🙂🙂

Jen takovy dodatek že jsme 3+ aktivní hráči co se tomu chtějí naplno věnovat 

Brazil

Hráč

8
16.5.2020 02:59

Som PRO. Rozpisane to je dobre, uvidis čo ti nato povie Paradoxx

16.5.2020 03:28
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Bushino

Hráč

7
16.5.2020 03:35

Špatný zkušenosti s rp tak jako každej udělá na začátku nějakou chybu

KevinLuk

Hráč

4
16.5.2020 03:35, naposledy upraveno 16.5.2020 04:12 uživatelem KevinLuk

Špatné ZK. ? :d si si jistej? :d od doby co mam novou postavu tak se celkem nestýkám ic snikým krom 4 osob takže asi celkem meleš sračky 🤣🤣😂😂

Bushino

Hráč

7
16.5.2020 03:40

A další mechanická dílna, se divíte když je tu jen oas a když někdo chce dělat mechanika tak nemá šanci 

Bushino

Hráč

7
16.5.2020 03:46

A ještě jedna věc @neznamy#1445 podle mě ses nepotřebnej rejpal kterej nechce aby někdo mohl dělat to co ho baví, tak se prosimte zdrž tvých deb..... Bezduvodnych komentářů a uděláš všem líp, děkuji a ahooj😉

neznamy#5 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo no.11 (double-post - už si přečti pravidla fóra, nebo to přejde dál než jen na varován, páč tohle je tak šesté varování za jeden den)

sandlerino

Hráč

39
16.5.2020 09:22

Ahoj, 

už díky těm smajlíkům jsem jasně proti. Nevidím důvod, proč by tato frakce měla projít.

Taktéž si myslím, že žádost by měla být výstižná a né dlouhá jako ústava, jelikož toto číst je peklo.

A taky tvé chování, dle mého, není hodno pozici vedoucího jakékoliv frakce. Nadále bych ti doporučoval si přečíst pravidla fóra.

 

Sandleríno 

Bushino

Hráč

7
16.5.2020 09:37, naposledy upraveno 16.5.2020 09:41 uživatelem Bushino

No tak to je ono tady už ani člověk neví co psát protože když sem četl komentář od administrátora Paradoxxe tak psal že by to muselo být výstižné a DLOUHÉ tak já už nevím, tak udělejte alespoň další dílny oas aby byla možnost ucházet se o práci jako mechanik.

A omlouvám se za me chování ale už mě vytáčí že každý nás návrh který může byt dobrej vždycky zatrhnou, potom mi řekněte co mají lidi na serveru dělat když nemůžou dělat to co je baví. 

Wallysak

Hráč

11
16.5.2020 10:39

Podle mě se všechny konkurenční a duplicitní frakce zamítají i z toho důvodu, že při tom počtu hráčů to postrádá význam. Už jen v pčr a mpp je dohromady např. 1/4 online hráčů na serveru. U nich to ale význam má.

Vezmi si, že je třeba 1/3 serveru v IZS, další třetina bez frakce vozí bedny nebo jsou zalezlý v dole/lese, kde bezmyšlenkovitě pobíhaj a klikaj na myš 😀 a pak je 1/3 lidí, která aktivně dělá nějaké RP situace pro zbytek serveru (bouračka, úraz, nahlášení požáru, návštěva dílny,..)

Kdyby vznikla konkurenční firma/frakce čehokoliv, co už na serveru je, byla by to škoda.😬

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~83