Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žádost o vyvlastnění garáže.


5.8.2022 01:43

Podatel: Emma Queen

Věc: Ráda bych požádala o vyvlastnění garáže, která stojí vedle mého baráku a patří k němu.

Odůvodnění: Důvod proč bych chtěla vyvlastnit garáž, jelikož je stále na mém pozemku pokud se nepletu a většinou to bývá tak že je dům a garáž nebo nějaké parkovací místo avšak jelikož tu garáž někdo vlastní a nevlastním jí já, tak stále nemám 100% soukromí a lehce se cítím ohrožená. Necítím tu 100% jistotu že se mi tu nikdo nedostane a poslouchat nějaký ramus vedle z mojí garáže která vlastně ani není moje je fakt špatné.

Záměr: Vyvlastnění garáže.

Přílohy: Zde posílám číslo popisné garáže 1670, (klik)

 

Předem děkuji s pozdravem Emma Queen.

8.8.2022 18:30

Adresát: Emma Queen
Věc: Odpověď na podnět


Vážený podateli,

děkujeme za zaslání tohoto podnětu. Bohužel Vám v tuto chvíli nemůžeme vyhovět, jelikož jste nespecifikovala číslo popisné vlastněného domu či evidenční číslo pozemku, naší prací tedy není objíždění státu a hledání všech nemovitostí. Zašlete tedy prosím nový podnět, ve kterém dojde k nápravě chybějících informací.

S přáním pěkného dne

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~24