Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Zadost o banu za který ani nemuzu

1 2



neznamy#7300

Smazaný účet

6
11.8.2022 02:33, naposledy upraveno 11.8.2022 13:00 uživatelem neznamy#7300

Dobrý den, chtěl jsem to už nějak řešit protože vím ze kdybych to řešil tak jak jsem to celou dobu řešil, tak bych to nikam nedotáhl. Chtěl bych jen podotknout ze kdybych tam měl nějakou chybu tak bych se rad opravil nebo zareagoval.

—————————————————

https://streamable.com/x5uh0u


upřímně pojďme si říct ze jsem to auto neřídil já, +- nevím proč jsem tedy dostal ban já? Moje dmko to nebylo to za 1., za 2. Říkal jsem mu ze je to picovina a ze to neměl dělat a tak podle pravidla 1 jsem tím pádem rpil dále takže asi nevím ci bych za to měl dostat ban i já, je to pro me docela dost složitý když támhle se mam omlouvat za něco za co nemůžu, takže tak ci tak mi je úplně jedno ci už se mam omlouvat, ban jsem dostal neoprávněně a budu to řešit dále.

Jak jsem říkal, rad bych zareagoval na odpověď. Nevím nevím ale také si pojďme říct ze jsem úplně to samé taky se Sovietdogem už řešil, přejeli mě a co nikdo ban nedostal tak jako co to má být?  

Všechny důkazy mám.

magovec udělil za tento příspěvek varování: Nevhodné vyjadřování.

SilveR

Hráč

34
11.8.2022 09:48

Ahoj, ban si dostal aj ty kôli tomu že si nenahlásil porušenie pravidla, keď už vieš že urobil chybu tvoj spoluhráč tak to máš aj nahlásiť a nie ho iba upozorniť. Netreba ďalej rozoberať.

11.8.2022 12:42
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

macaczE

Hráč

9
11.8.2022 13:24

No tak z jestli si mu rikal  tak kde si mu to psal? Za me si unban nezaslouzis uz z duvodu mety...

Pakandza udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo 6

lolcz

Hráč

36
11.8.2022 13:46, naposledy upraveno 11.8.2022 14:52 uživatelem lolcz

Zdravím,

jak říkáš, nebylo to tvé DM, ALE byl jsi součástí toho a taktéž jsi byl vědom čehož se tvůj kamarád dopouští, tedy DM za účelem okradení. Když tedy pomineme DM, tak tady stále je Metagaming, kde máš IC komunikaci? Nikde nic, ticho po pěšině.

 

Dále na tvém videu vidíme, že ti vyskočila INJ ikonka, možná jsi měl lagy, ale pochybuji protože natáčíš a taktéž ta ikonka byla vypnuta tebou bez nějakého RP. 

 

Tady jsem si něco půjčil.

Dle mého jsi měl dát taktéž report, protože nikdy vlastně nevíš zda ten člověk dal report či nikoliv a kdyby ho nedal, tak by jsi mohl být potrestán za pravidlo o porušení pravidel. Máš 32 banů, takže to budeš mít hodně těžké.

 

Užívejte zbytek dne, s pozdravem lolcz.

 

 

E//: "no ono to je jedno kam mu to napíšu on to porušil on to udělal, pak je úplně jedno kam mu to napíšu ooc jako ooc." Ono se mimochodem Gamudéši dopouštíš k Metagamingu (což víš) a navíc se i přiznáváš, taktéž to je Metabating, takže porušení na obou stranách.

11.8.2022 13:58, odstraněno 11.8.2022 14:03 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

macaczE

Hráč

9
11.8.2022 14:06

To ze si mu to rikal na disu do zprav je taky meta, mohl jsi to napsat do B (OOC) a mel by si klid od mety. A souhlasim s @lolcz , report jsi mel dat i tak, ikdyz by si ho kamosum nedal.

11.8.2022 14:19, odstraněno 11.8.2022 14:26 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
11.8.2022 15:12

Kluci, nedělejte si z toho tady debatní kroužek a vyčkejte na vyjádření příslušného admina, díky.

11.8.2022 20:32, odstraněno 13.8.2022 18:00 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~65