Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban hráča Tobias Pavlech


neznamy#4863

Smazaný účet

2
15.8.2022 14:23

Dobrý ďen žiadam o unban neviem čo som spravil po 3 mesiacoch som zapol hru a napísalo mi to že váš seriál bol zabanovaný tak žiadam o unban prosím 

Colek

Hráč

56
15.8.2022 14:59

Opakovaný DM

VajkoChlpko

Hráč

57
15.8.2022 15:16

Takto nemá vyzerať žiadosť o unban. Je to skôr nejaká forma ospravedlnenia tvojho prečinu, že si kazil zážitok z hry ostatným hráčom. Čo je určite horšie, ako keby si len pre príklad nezaerpil lano na odťahovaní auta. Chcel som tým povedať to, že žiadosť o unban nie je iba že "Dobrý, dostal som ban dajte mi ho preč", ale že sa jednoducho ospravedlníš, a dáš do toho trochu pokory a sebareflexie. Keby si potreboval nejakú inšpiráciu, moju žiadosť o unban zdieľal aj Dzardys, takže je asi vhodná pre teba ako vzor. Prípadne spravil Dzardys aj jeden článok, kde je vypracovaný kontext toho, ako si správne požiadať o unban. Po takomto prečine a lacnej "žiadosti o unban", pravdepodobne nič nedosiahneš, ale predsa len, ja nie som admin. 🤷‍♂️

Keby si náhodou nemal naštudované pravidlá, posúvam ti sem aj vysvetlivku toho, čoho si sa dopustil.

15.8.2022 18:15

Ahoj, jen doplním tady Vajka, že pro příště žádost směruj zde --> (klik)

S pozdravem 🥳Keksík🥳.


Powered by LeoSight IFS
LT~38