Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban + Stížnost..


neznamy#7300

Smazaný účet

6
16.8.2022 12:39, naposledy upraveno 16.8.2022 13:34 uživatelem neznamy#7300

Jsem tu zas a zase, tentokrát zase jinak a to s názvem nevím jak (už).

 

 

V žádném případě nejsem spokojenej, realně jsem dostal ban za uplnou kravinu.

Velice vážný video ovšem..

Popravdě k tomuhle se vyjádřím. pravidlo 8? neviděl jsem že by jsem to tam někde porušil ale okey, pak tu máme i rp injuries, přesně v tom chatu bylo napsano něco o inj.. a ano bylo a proč? protože se nám to laglo u ty cesty. Pokuď mám pravdu tak hráč co seděl v zadu měl status zlomené záda nebo tak něco a víte proč? protože pán kolega ho zajel, ne já... video na člověka co seděl v autě už bohužel já nemám, nevím či to točil kolega nebo ne ale dojista vím že já jsem ho nezajel. Takže nevím za co jsem upřímně dostal ban, možná jde vidět i na tom videu jak se to tam na začátku docela lagovalo. Na tom mostu přesně v tohletom směru se mi to vždycky laguje, mužu vám to potvrdit tak že bych vám to ukázal. Nevím co k tomu dodat ještě více, všechno jsem zdělil tak jak má.

Logy už nemám protože nebudu čekat měsíce na to aby mi to někdo pak zase zamítl ne, tím pádem jsem si dal PC do továrního nastavení. Takže moje chyba není jestli mám či nemám důkazy, na tom videu to jde vidět uplně snadně, důkaz vám taky mužu dát snadně.

 

budu brát za souhlas

 

16.8.2022 16:25, naposledy upraveno 16.8.2022 16:25 uživatelem SovietDog

Jelikož je tohle stížnost mířena na mě tak se sem vyjadřím. Mohl bych začít tím jak jsi mě tři dny neustále spamoval. Prvně jsi tvrdil to a potom tamto a nasledně i něco jiného.. Tak už si vyber. Klidně si to tu můžeme rozebrat.

První fáze:
jsi tvrdil to co každý druhý. Tam není ani co možná říct ale to byla ta část kde jsi mě začal na discordu spamovat. Škemral jsi o odpověď na tvojí žádost. Já ti jí dopřál ale mezitím jsi na mě  zkoušel citové výlevy, snažil jsi se mě ukecat na to abych ti ten unban dal ale marně.

Druhá fáze:
Tady jsi už začal tvrdit přesný opak toho co v první fázi a to že jsi úplně nevinen a že jsi ten ban neměl dostat. Ve směs to přemlouvaní bylo stejný jako v první fázi ale s tím že to bylo více otravné.

A máme tady třetí fázíííííí:
V téhle fázi už to bylo ve směs to že jsi obě dvě předchozí fáze spojil v jednu a to tuhle.. Psal jsi mi věci jako "budu šťastný když se vzbudím a uvidím tam dobrou zprávu"..  Opravdu otravné zprávy toho dle typu a táhlo se to tři dlouhé dny.. 

Takže takhle asi vypadá můj pohled na danou věc. Ovšem je ještě můžu podložit screeny.

16.8.2022 17:08, odstraněno 16.8.2022 17:12 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Samik udělil za tento příspěvek varování: Zásada č. 1
16.8.2022 18:52

Ahoj Gamude, takhle to nefunguje, pokud tohle má být stížnost tak je ve špatné sekci, stížnosti na AT patří do sekce Stížnosti na AT.

Tady si momentálně akorát stěžuješ na ban, jo.. a tak ti doporučím si podat tu stížnost přímo do těch stížností a napsat tam přesně všechno o co šlo a taky napsat na koho si stěžuješ, tady jsi to nenapsal.


Powered by LeoSight IFS
LT~40

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024