Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[S-413] Vyhlášení voleb do Kongresu - září 2022


20.8.2022 23:23

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))

VRCHNÍ SOUD SAN ANDREAS :: KONGRES SAN ANDREAS :: VLÁDA SAN ANDREAS

Vrchní soud San Andreas Kongres San Andreas


Rozhodnutí vrchního soudu San Andreas

o vyhlášení voleb do Kongresu San Andreas


Vyhlašujeme volby do Kongresu San Andreas na volební období září 2022 ve volebních obvodech Blueberry, Montgomery, Palomino Creek, Dillimore a Fort Carson. Volby probíhají od 1. 9. 2022 do 3. 9. 2022.

Vrchní soud San Andreas vyhlašuje volby do Kongresu San Andreas a volby na starostu obce Blueberry, Montgomery, Palomino Creek, Dillimore a Fort Carson.

Každý občan starší 21 let s právem volit má právo kandidovat právě do jednoho volebního obvodu.

Kandidaturu oznamte nejpozději do 31. 8. 2022 dopisem na adresu:

Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154
(( odpovědí do tohoto příspěvku ))

Dopis musí obsahovat vaše celé jméno, datum narození a volební obvod, ve kterém kandidujete. Dále musí mít formu otevřeného dopisu a bude uveřejněn všem občanům k nahlédnutí, můžete jej tedy použít jako součást své kampaně.

Volby budou probíhat od 1. 9. 2022 do 3. 9. 2022. Kandidát s nejvyšším počtem hlasů v daném volebním obvodu se stává vítězem voleb, novým starostou příšlušné obce a členem Kongresu s mandátem platným od 4. 9. 2022 do 4. 10. 2022.

Každý občan starší 18 let smí volit právě jednou v každé obci (pět hlasů dohromady).

Své hlasy odevzdávejte na příslušných místech:

volební obvod Blueberry - obecní úřad Blueberry
volební obvod Montgomery - obvodní oddělení Policie San Andreas v Montgomery
volební obvod Palomino Creek - pobočka národní banky San Andreas v Palomino Creek
volební obvod Dillimore - čerpací stanice Dillimore
volební obvod Fort Carson - pobočka národní banky San Andreas ve Fort Carson


 

 

Kenny15

Hráč

19
29.8.2022 22:02

Odesílatel: 
ppor, Ing. Kenny Wright,
Los Santos, Richman.


Adresát: 
Vrchní soud San Andreas
Las Venturas 1154.


Základní informace o mně:
Jméno a příjmení: Kenny Wright
Datum narození: 12.10.1990
Volební obvod: Blueberry


Otevřený dopis ke kandidatuře:


Vážení spoluobčané. Jmenuji se Kenny Wright a po necelém půl roce se opět ucházím o křeslo starosty v obci Blueberry. Opět se ucházím o tohle místo, protože jsem nedokončil projekty, které byly na stole a byly ve fázi jednání, takže bych je chtěl dotáhnout do konce. Směle jsem doufal, že projekty, které jsem rozjížděl já, že někdo dotáhne do konce ale zjevně tomu tak nebylo. Jaké projekty jsem měl na mysli?


1. Nová technika pro Hasičský záchranný sbor a Zdravotnickou záchrannou službu.


Jelikož jsem několik let seděl na křesle velitele stanice a hasičů HZS Montgomery, tak jsem usiloval o nové vozy pro naši jednotku. Aktuálně působím u hasičů, s hodností podporučík. Mým cílem bylo dokázat, že hasiči jeli a vždycky jedou na 100%. Což se mi taky ke konci kariéry velitele stanice podařilo. Zásahová vozidla. To byl vždycky velký otazník. Hasiči disponují výjezdovou technikou, která přesahuje již 25 let. Takové stáří zásahových vozů začíná být alarmující. Čím dál víc jsou vozy poruchové a naší práci už nestačí.

Stejný problém se nachází i u záchranky. Jestliže chceme jezdit ve vozech 21.století a cítit se v nich bezpečně, musíme udělat razantní kroky k tomu, abychom staré a dosluhující vozy nahradili novou a bezpečnější technikou.


2. Blueberry - obec, kde sídlí pár firem, tudíž se zde jeví pracovní příležitosti. Rád bych podpořil firmy jak v Blueberry tak i v okolí. Taktéž jsem kdysi avizoval, že chci nějak využít starou farmu v Blueberry. Na tom i nadále trvám. Budu se snažit vymyslet projekt, jak farmu opět postavit na nohy a udělat jí nový nádech.


3.Spolupráce s občany a starosty okolních obcí.


Spolupráce se starosty okolních obcí, i s vámi, s občany byla vždycky jedna z dalších důležitých věcí. Proč? Stojí za tím podpora projektů ostatních starostů a podpora návrhů od vás. Abychom jsme se tu cítili bezpečně, musíme spolu držet jednu lajnu, jedině tak se nám všechno podaří dotáhnout do vítězného konce.


Pojďme spolu od 1. do 3.9 k dalšímu kolu voleb. Společně to zvládneme!


S pozdravem a klidným zbytkem léta,
ppor, Ing. Kenny Wright.

VajkoChlpko

Hráč

57
30.8.2022 13:39
📤Odesílatel:
JUDr. Dušan Badinský
Palomino Creek 4-5
📥Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

 


Vážený súd, vážení občania a voliči. Týmto dopisom, by som vám chcel oznámiť svoju kandidatúru za volebný obvod Montgomery.


V prvom rade, by som sa vám chcel hrozne poďakovať za prejavenú obrovskú podporu v posledných voľbách, ktoré sa konali minulý mesiac. Vyjadrili ste mi obrovskú podporu, ako samozrejme aj iné volebné obdobia, som za to nesmierne vďačný !

Predstavenie

A pre tých, ktorí ešte nevedia, volám sa Dušan Badinský, vyštudoval som stredná odbornú školu agrotechnickú, odbor ochrana osôb a súkromného majetku, s úspešne ukončenou maturitnou skúškou. Neskôr som sa rozhodol nastúpiť na Univerzitu Komenského v Bratislave, ako právnická fakulta. Po úspešnej bakalárskej skúške, som získal titul bakalára. 👨‍🎓 Ako šli roky, tak som doštudoval v obore práva, a dosiahol titul doktora práv - JUDr.

Moja prvá kandidatúra vznikla už pred pol rokom, pre nejaký čas som totižto musel odcestovať, a stalo sa mi zopár problémov v živote, počas tohto obdobia. V budúcnosti, by som mal opäť pokračovať v mojich plánoch, konkrétne s infraštruktúrou mesta a skvalitniť úroveň života, ako to bolo aj v Fort Carson, Dillimore a Montgomery v predchádzajúcich volebných obdobiach. 

V komunálnych voľbách, ktoré nás čakajú už o chvíľu, sa budem opäť uchádzať o Vaše hlasy ako kandidát na starostu mesta Montgomery. Témy môjho volebného programu vznikali pri stretnutiach s občanmi a týkajú sa väčšiny občanov.

Nepoviem vám v tejto kandidatúre nič nové, keďže môj plán sa nejako rapídne nezmenil. Stále zostáva, že som 6 násobný kongresman, takže mám bohaté skúsenosti v tomto obore. Mojou prioritou je aktivita, ktorá je nádherne vidieť na podnetoch koncesií, na ktoré reagujem takmer instantne, pokiaľ je samozrejme záujem aj z druhej strany. Schválil som za posledný mesiac zopár inovácií, medzi väčšími je hlavne nová nemocnica, nariadenie rekonštrukcie cesty číslo 161 a zopár vyriešených podnetov +osobné návrhy kongresmanov na stretnutiach. Taktiež nesmú chýbať novely zákonov, ku ktorým mám stále veľmi blízko, inak tomu nebolo ani pri poslednej novele zákona o Hasičskom zbore. Svoju prácu robím stále svedomito a ctím ústavu.


Informace o kandidátovi:
Jméno: Dušan Badinský
Datum narození: 14.7.1985
Věk: 37 let
Trvalé bydliště: Palomino Creek 4-5
Dosažené vzdělání včetně titulů: Univerzita Komenského v Bratislave, Právnická fakulta - JUDr. 


Toto bude z mojej strany zatiaľ všetko, ale hlavne občania, nezabudnite využiť svoje volebné právo, a ísť k volebnej urne.

📆 Dňa 30.8.2022 v Palomino Creek

1.9.2022 02:03

Seznam kandidátů


Pokud jste starší 18 let, nezapomeňte jít k volbám, volit můžete na níže uvedených místech.

Celkem máte pět hlasů a můžete je odevzdat těmto kandidátům v jednotlivých obvodech:

Volební obvod Blueberry:
Kenny Wright
[Prázdný hlas] - Kompenzuje hlas proti jedinému kandidátovi
(volí se v obecním úřadě Blueberry)

Volební obvod Montgomery:
Dušan Badinský
[Prázdný hlas]
- Kompenzuje hlas proti jedinému kandidátovi
(volí se na obvodním oddělení Policie San Andreas v Montgomery)

Volební obvod Palomino Creek:
[Prázdný hlas] - Nepřihlásil se žádný kandidát
(volí se na pobočce národní banky San Andreas v Palomino Creek)

Volební obvod Dillimore:
[Prázdný hlas] - Nepřihlásil se žádný kandidát
(volí se na čerpací stanici v Dillimore)

Volební obvod Fort Carson:
[Prázdný hlas] - Nepřihlásil se žádný kandidát
(volí se na pobočce národní banky San Andreas ve Fort Carson)


Arnold Cornell, J.D.
předseda vrchního soudu San Andreas.


Powered by LeoSight IFS
LT~61

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MrKys

300Kč dnes v 01:26

thex

60Kč dnes v 01:26

Streexy

87Kč včera v 21:46

Nejnovější uživatelé
mokonkoooo

Registrován 23.4.2024

Zeemon

Registrován 23.4.2024

rwmmike

Registrován 23.4.2024