Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

🍐 PEAR MANSION LIVERIES 🍐 Volné návrhy polepů k prodeji


neznamy#6563

Smazaný účet

41
20.8.2022 23:46

Vzhledem k nevyužití těchto návrhů polepů jsem se rozhodl je uvést do prodeje.

Každý návrh je mnou dělaný a je unikát, tudíž se nenachází na žádném jiném vozidle (krom oranžového polepu na Supru a zeleného na Nissan 350z). Polep stačí pouze zakoupit, nechat dát do výroby a nalepit! ((Ano, musíte mít item polepu. Ne, nedám vám ho k tomu za větší IC finančí obnos.))


Taktéž přikládám náhledy z programu, který Vám nabídne představu o tom, jak daný polep může vypadat už nalepen na vozidle.

Cena za jeden z těchto návrhů činí 500.000Kč, s cenou jsem ochoten hýbat, vše vždy záleží na domluvě 😉.


Kontakt

Email Telefonní číslo
samicek.kuffenheim@post.ic 855-352


V případě zájmu se tedy neváhejte ozvat na již výše uvedený email či telefonní číslo, případně můžete i odpovídat přímo zde pod inzerát.

V případě zájmu o polep zcela dle Vašich představ poprosím o přečtení tohoto příspěvku a následně o zkontaktování na výše uvedený email. Celou představu následně osobně zkonzultujeme, v případě jakýkoliv Vašich nejistot budete moci být u tvorby návrhu osobně.


-Kuffenheim

Holub

Hráč

46
21.8.2022 00:25, naposledy upraveno 21.8.2022 00:29 uživatelem Holub

Potenciální zájemce upozorňuju, že některé zde uvedené polepy si můžete sehnat a mnohem levněji. Ve výsledku se dá říct, že jde jen o přiživování na něčem, co nebylo vytvořeno dotyčným. Jak to vím? Kupříkladu na první polep jsem natrefil a shodou náhod je na vozidle, které je ve státě San Andreas déle než tato firma. Je možné, že je to jen shoda náhod, ale skutečně jsem už na pár návrhů ze seznamu natrefil už na jiných autech a to daleko dříve. 

Raymond B.

 

21.8.2022 00:29, odstraněno 21.8.2022 00:29 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Holub

Hráč

46
21.8.2022 01:39, naposledy upraveno 21.8.2022 03:17 uživatelem Holub

Pane Kuffenheim-e, nemám problém vám to věřit. Problém je v tom, že jsem již daleko dřív viděl vozidla, která disponovala polepy, které zde uvádíte. Třeba Zetko jsem našel v archívu NR ještě ze strany mé předchůdkyně, mám pocit že i takovouhle Supru (tu oranžovou) jsem tam viděl. 
Jestli vám to vadí, tak je mi vás líto. Čím dřív pochopíte, že tohle jsou mainstream předlohy pro některé JDM projekty, tím dřív pochopíte, že vám to za takovou palku nikdo nekoupí.

Raymond B.

Chaoss

Hráč

50
21.8.2022 11:29

Pán Kuffenheim, teraz by ma zaujímalo, ako ste sa k polepu na 2010 Subaru Impreza Hatchback WRX STi dostal, pretože vlastním Subaru, stým istým polepom tvoreným od Pána Martona. Prečo píšete, že každý návrh je tvorený Vami a nenachádza sa na žiadnom inom vozidle? 

Prikladám tu fotku môjho vozidla. 

Š. Švejda 

21.8.2022 12:04
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~87

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
6318 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Mondis

300Kč včera v 20:21

DarkEvilBetty

250Kč včera v 20:19

misa

125Kč včera v 19:04

Nejnovější uživatelé
Paura

Registrován 7.5.2024

Fejk

Registrován 7.5.2024

JamesUnpak

Registrován 5.5.2024