Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban Dejvoo


Dejvoo

Hráč

1
4.9.2022 20:19

Zdravím všetkých čo toto čítajú, touto žiadosťou by som si chchel požiadať o UnBan

Ban som dostal za pravidlo č. 21 + este samizdá OOC nadavky  a Ban mi dal admin @SovietDog 

Jeden deň sme boli s kamarátom na Skime a chceli sme si urobit trocha fun hej takze kamarat hodil nonRp inj a nonRp driving no a ja som si vtedy myslel ako zaciatocnik ze mozem pouzivat /do pas cukl vtedy som nevedel ze ho nemam pouzivat tak dosiel admin a hodil nás do nejakej roomky a tam nas chceli zaucit lenze dostali sme ban a ja tento ban uznávam a chcel by som na tomto servery mat Unban ak by sa to fakt dalo tak by som bol rád a ešte ospravedlňujem sa @SovietDog za tie nadávky sorry.

 

Takze pekný većer všetkým a zatial čaute.

 

*Predom dakujem za odpoveď

6.9.2022 16:49

Máš přes sedum banu a jednu hodinu nahranou, co už o něčem vypovídá, že jsi celkem problémový hráč. Takže za mě tedy ne. Ban ti zůstavá a tuhle žádost zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~21